Характеристики
| Серия | Pad X8b |
|---|---|
| Цвят | Сив |
| Свързаност | Wi-Fi свързаност |
| Процесор | Qualcomm SM6225 Snapdragon 680 4G (6 nm) (4x2.4 GHz Kryo 265 Gold & 4x1.9 GHz Kryo 265 Silver) |
| Видеокарта | Adreno 610 |
| Оперативна памет | 4GB |
| Екран | 11" TFT LCD 90Hz, 1200 x 1920 |
| Памет | |
| Свързаност | Bluetooth 5.0, A2DP, LE, Wi-Fi 802.11 a/b/ |
| Функционалност |
|
| Размери (Ш/В/Д) | 256.9 x 168.5 x 7.3 мм |
| Операционна система | Android 16, MagicOS 10 |
| Камера | 5MP камера на гърба, 5MP камера в предната част |
| Батерия | 10100 mAh |
| Тегло | 496 грама |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| LTE модул | Не |
| HDMI | Не |
| Bluetooth | Да |
| Акселерометър | Да |
| USB | Да |
| Камера | Да |
| Втора камера | Да |
| GPS | Не |
| GSM | Не |
Серия Pad X8b
|
|
Honor Pad X8b Wifi - 4GB RAM / 128GB, Space Gray | 223€ |
