Характеристики
| Серия | Pad X8a |
|---|---|
| Цвят | Сив |
| Свързаност | LTE свързаност |
| Процесор | Qualcomm SM6225 Snapdragon 680 4G (6 nm) (4x2.4 GHz Kryo 265 Gold & 4x1.9 GHz Kryo 265 Silver) |
| Видеокарта | Adreno 610 |
| Оперативна памет | 4GB |
| Екран | 11-инчов TFT 90Hz, 1200 x 1920 |
| Памет | 128GB |
| Свързаност | Bluetooth 5.1, A2DP, LE, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, 4G |
| Функционалност |
|
| Размери (Ш/В/Д) | 257 x 168.5 x 7.3 мм |
| Операционна система | Android 14, MagicOS 8 |
| Камера | 5MP камера на гърба, 5MP камера в предната част |
| Батерия | 8300 mAh |
| Тегло | 495 гр |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| LTE модул | Да |
| HDMI | Не |
| Bluetooth | Да |
| Акселерометър | Да |
| USB | Да |
| Камера | Да |
| Втора камера | Да |
| GPS | Да |
| GSM | Не |
Подобни таблети
-
Blackview Tab 13 Pro - 8GB RAM /...
- 10.1" IPS
- 8GB RAM / 128GB
- 7680 mAh батерия
Цена:
ПЦД: 189€ (-21%)149 €
291.42 лв. Виж всички продукти с марка Blackview -
Blackview Active 5 - 8GB RAM / 1...
- 8.68" IPS 90Hz
- 8GB RAM / 128GB
- 6600mAh батерия
Цена:
ПЦД: 229€ (-26%)169 €
330.54 лв. Виж всички продукти с марка Blackview -
Samsung Galaxy Tab A11 Wi-Fi - 4...
- 8.7" TFT LCD 90Hz
- 4GB RAM/ 64GB
- 5100 mAh батерия
Цена: 168 €
328.58 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Samsung Galaxy Tab A11 Wi-Fi - 4...
- 8.7" TFT LCD 90Hz
- 4GB RAM/ 64GB
- 5100 mAh батерия
Цена: 168 €
328.58 лв. Виж всички продукти с марка Samsung
Серия Pad X8a
|
|
Honor Pad X8a + LTE - 4GB RAM / 128GB, Space Gray | 169€ |
