Характеристики
| Серия | Tab 60 Pro Kids |
|---|---|
| Цвят | Син |
| Свързаност | Wi-Fi свързаност |
| Процесор | Unisoc T606; Осемядрен процесор |
| Видеокарта | Mali-G57 |
| Оперативна памет | 4GB |
| Екран | 10,1-инчов, HD+IPS, резолюция 800*1280, 79% съотношение на екрана към тялото |
| Памет | |
| Свързаност | Wi-Fi: 802.11a/b/g/n/ac(2.4GHz,5GHz) 2G Band:B2/B3/B5/B8 3G Band: B1/B8 4G Band: FDD:B1/B3/B7/B8/B20/B19/B28A/B28B TDD:B40/B41/B38 |
| Функционалност |
|
| Размери (Ш/В/Д) | 242.7 x 161.5 x 8.5 мм |
| Операционна система | DokeOS P 4.1 на базата на Android 15 |
| Камера | 5MP отпред + 8MP отзад |
| Батерия | 7700mAh |
| Тегло | 543 грама |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| LTE модул | Да |
| HDMI | Не |
| Bluetooth | Да |
| Акселерометър | Да |
| USB | Да |
| Камера | Да |
| Втора камера | Да |
| GPS | Да |
| GSM | Не |
Подобни таблети
-
Blackview Tab 20 WiFi - 4GB RAM ...
- 10.1" IPS 60Hz
- 4GB RAM / 64GB
- 6600mAh батерия
Цена: 89 €
174.07 лв. Виж всички продукти с марка Blackview -
Blackview Tab 60 WiFi - 4GB RAM ...
- 10.1" IPS
- 4GB RAM / 128GB
- 5100mAh батерия
Цена: 109 €
213.19 лв. Виж всички продукти с марка Blackview -
Blackview Tab A6 Kids WiFi - 4G...
- 10.1" HD+IPS
- 4GB RAM / 128GB
- 5100mAh батерия
Цена: 109 €
213.19 лв. Виж всички продукти с марка Blackview -
Blackview Tab A6 Kids WiFi - 4G...
- 10.1" HD+IPS
- 4GB RAM / 128GB
- 5100mAh батерия
Цена: 102 €
199.50 лв. Виж всички продукти с марка Blackview -
Blackview ZENO 1 - 6GB RAM / 25...
- 8" IPS 90Hz
- 6GB RAM / 256GB
- 6000mAh батерия
Цена:
ПЦД: 155€ (-25%)115 €
224.92 лв. Виж всички продукти с марка Blackview -
Blackview ZENO 1 - 6GB RAM / 25...
- 8" IPS 90Hz
- 6GB RAM / 256GB
- 6000mAh батерия
Цена: 155 €
303.15 лв. Виж всички продукти с марка Blackview -
Blackview Tab 60 Pro - 4GB RAM /...
- 10.1" IPS
- 4GB RAM / 128GB
- 7000 mAh батерия
Цена: 99 €
193.63 лв. Виж всички продукти с марка Blackview
Серия Tab 60 Pro Kids
|
|
Blackview Tab 60 Pro Kids 4G - 4GB RAM / 128GB, Ocean Blue | 105€ |
