Характеристики
| Серия | 50 Pro NXTPAPER |
|---|---|
| Цвят | Сив |
| Процесор | Mediatek Dimensity 6300 (6 nm) (2x2.4 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Видеокарта | Mali-G57 MC2 |
| Памет | 512GB |
| Оперативна памет | 8GB |
| Екран | 6.8" IPS LCD 120Hz, NxtPaper technology, 1080 x 2460 |
| Свързаност | Bluetooth 5.3, A2DP, LE, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Мрежи | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| Интерфейси |
|
| Опции |
|
| Камера | 108 MP + 8 MP + 2MP на гърба, 32MP в предната част |
| Време за разговор | - |
| В режим готовност | -- |
| Батерия | 5010 mAh |
| Размери (Ш/В/Д) | 167.6 x 75.5 x 8 мм |
| Операционна система | Android 14, до 2 основни актуализации на Android |
| Тегло | 196 грама |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Слот за microSD карта | Да |
| Втора камера | Да |
| 2 сим карти | Да |
| 5G | Да |
| Безжично зареждане | Не |
Подобни смартфони
-
Honor 400 Smart - 4GB RAM / 128G...
- 6.77" TFT 120Hz
- 4GB RAM / 128GB
- 6500mAh батерия
Цена: 165 €
322.71 лв. Виж всички продукти с марка Honor -
Blackview Shark 9 5G - 8GB RAM /...
- 6.67" IPS LCD с 90Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 5000mAh батерия
Цена:
ПЦД: 235€ (-29%)165 €
322.71 лв. Виж всички продукти с марка Blackview -
Motorola Edge 50 Fusion 5G - 8GB...
- 6.7" P-OLED 120Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 5000mAh батерия
Цена: 235 €
459.62 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Samsung Galaxy A26 5G - 6GB RAM ...
- 6.7" Super AMOLED 120Hz
- 6GB RAM / 128GB
- 5000 mAh батерия
Цена: 214 €
418.55 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Honor 400 Lite 5G - 8GB RAM / 25...
- 6.7" AMOLED 120Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 5230 mAh батерия
Цена: 269 €
526.12 лв. Виж всички продукти с марка Honor -
Motorola Edge 50 Fusion 5G - 8GB...
- 6.7" P-OLED 120Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 5000mAh батерия
Цена: 235 €
459.62 лв. Виж всички продукти с марка Motorola
Серия 50 Pro NXTPAPER
|
|
TCL 50 Pro NXTPAPER 5G - 8GB RAM / 512GB, Moon Grey | 266€ |
TCL 50 Pro NXTPAPER 5G - 8GB RAM / 512GB Moon Grey, с нарушена опаковка | 229€ |
