Характеристики
| Серия | Galaxy A17 5G |
|---|---|
| Цвят | Черен |
| Процесор | Exynos 1330 (5 nm) (2x2.4 GHz Cortex-A78 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Видеокарта | Mali-G68 MP2 |
| Памет | |
| Оперативна памет | 8GB |
| Екран | 6.7" Super AMOLED 90Hz, Corning Gorilla Glass Victus, Mohs level 5, 1080 x 2340 |
| Свързаност | Bluetooth 5.3, A2DP, LE, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, двулентов, Wi-Fi Direct |
| Мрежи | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| Интерфейси |
|
| Опции |
|
| Камера | 50.0 MP + 5.0 MP + 2.0 MP камера на гърба, 13MP в предната част |
| Време за разговор | - |
| В режим готовност | - |
| Батерия | 5000 mAh |
| Размери (Ш/В/Д) | 164.4 x 77.9 x 7.5 мм |
| Операционна система | Android 15, до 6 основни ъпгрейда на Android, One UI 7 |
| Тегло | 192 грама |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Слот за microSD карта | Да |
| Втора камера | Да |
| 2 сим карти | Да |
| 5G | Да |
| Безжично зареждане | Не |
Подобни смартфони
-
Motorola Edge 50 Fusion 5G - 8GB...
- 6.7" P-OLED 120Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 5000mAh батерия
Цена: 219 €
428.33 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Motorola Edge 40 Neo 5G - 12GB R...
- 6.55“ P-OLED 144Hz
- 12GB RAM / 256GB
- 5000mAh батерия
Цена: 229 €
447.89 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Samsung Galaxy A17 5G - 8GB RAM ...
- 6.7" Super AMOLED 90Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 5000mAh батерия
Цена: 229 €
447.89 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Samsung Galaxy A36 5G - 6GB RAM ...
- 6.7" Super AMOLED 120Hz
- 6GB RAM / 128GB
- 5000 mAh батерия
Цена:
ПЦД: 319€ (-21%)249 €
487.00 лв. Виж всички продукти с марка Samsung
Серия Galaxy A17 5G
|
|
Samsung Galaxy A17 5G - 8GB RAM / 256GB, Black | 229€ |
Samsung Galaxy A17 5G - 4GB RAM / 128GB, Blue | 159€ | |
Samsung Galaxy A17 5G - 8GB RAM / 256GB, Gray | 219€ | |
Samsung Galaxy A17 5G - 8GB RAM / 256GB, Blue | 229€ |
