Характеристики
| Серия | Galaxy A16 LTE |
|---|---|
| Цвят | Черен |
| Процесор | Mediatek Helio G99 (6 nm) (2x2.2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Видеокарта | Mali-G57 MC2 |
| Памет | |
| Оперативна памет | 4GB |
| Екран | 6.7" Super AMOLED 90Hz, 1080 x 2340 |
| Свързаност | Bluetooth v5.3, 802.11a/b/g/n/ac 2.4GHz+5GHz, VHT80 |
| Мрежи | GSM / HSPA / LTE |
| Интерфейси |
|
| Опции |
|
| Камера | 50MP + 5 MP + 2 MP камера на гърба, предна 13 MP |
| Време за разговор | - |
| В режим готовност | - |
| Батерия | 5000 mAh |
| Размери (Ш/В/Д) | 164.4 x 77.9 x 7.9 мм |
| Операционна система | Android 14, до 6 основни актуализации на Android, One UI 6.1 |
| Тегло | 200 грама |
| Гаранция | 24 месеца гаранция (12 месеца международна гаранция + 12 месеца за България) |
| Слот за microSD карта | Да |
| Втора камера | Да |
| 2 сим карти | Да |
| 5G | Не |
| Безжично зареждане | Не |
Подобни смартфони
-
Motorola Moto G06 Power - 4GB RA...
- 6.88" IPS LCD 120Hz
- 4GB RAM / 256GB
- 7000mAh батерия
Цена:
ПЦД: 134€ (-5€)129 €
252.30 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Motorola Moto G06 Power - 4GB RA...
- 6.88" IPS LCD 120Hz
- 4GB RAM / 256GB
- 7000mAh батерия
Цена: 135 €
264.04 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Motorola Moto G05 - 8GB RAM / 25...
- 6.67" IPS LCD 90Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 5200mAh батерия
Цена:
ПЦД: 135€ (-22%)105 €
205.36 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Motorola Moto G05 - 8GB RAM / 12...
- 6.67" IPS LCD 90Hz
- 8GB RAM / 128GB
- 5200mAh батерия
Цена: 129 €
252.30 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Motorola Moto G15 Power - 8GB RA...
- 6.72" IPS LCD 60Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 6000mAh батерия
Цена:
ПЦД: 149€ (-20%)119 €
232.74 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Motorola Moto G06 - 8GB RAM / 25...
- 6.88" IPS LCD 120Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 5200mAh батерия
Цена: 148 €
289.46 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Samsung Galaxy A17 - 4GB RAM / 1...
- 6.7" Super AMOLED 90Hz
- 4GB RAM / 128GB
- 5000mAh батерия
Цена: 178 €
348.14 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Samsung Galaxy A17 - 4GB RAM / 1...
- 6.7" Super AMOLED 90Hz
- 4GB RAM / 128GB
- 5000mAh батерия
Цена: 178 €
348.14 лв. Виж всички продукти с марка Samsung
Серия Galaxy A16 LTE
|
|
Samsung Galaxy A16 LTE - 4GB RAM / 128GB, Black | 128€ |
Samsung Galaxy A16 LTE - 8GB RAM / 256GB, Light Green | 184€ |
