Характеристики
| Серия | Moto G06 |
|---|---|
| Цвят | Многоцветен |
| Процесор | Mediatek Helio G81 Ultra (12 nm) (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-A55) |
| Видеокарта | Mali-G52 MC2 |
| Памет | 128GB |
| Оперативна памет | 4GB |
| Екран | 6.88" IPS LCD 120Hz, Corning Gorilla Glass 3, Mohs level 4, 720 x 1640 |
| Свързаност | Bluetooth, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, двулентов |
| Мрежи | GSM / HSPA / LTE |
| Интерфейси |
|
| Опции |
|
| Камера | 50MP камера на гърба, 8MP в предната част |
| Време за разговор | - |
| В режим готовност | - |
| Батерия | 5200mAh |
| Размери (Ш/В/Д) | 171.4 x 77.5 x 8.3 мм |
| Операционна система | Android 15 |
| Тегло | 194 грама |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Слот за microSD карта | Да |
| Втора камера | Да |
| 2 сим карти | Да |
| 5G | Не |
| Безжично зареждане | Не |
Подобни смартфони
-
Motorola Moto G06 - 4GB RAM / 12...
- 6.88" IPS LCD 120Hz
- 4GB RAM / 128GB
- 5200mAh батерия
Цена: 97 €
189.72 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Motorola Moto G06 - 4GB RAM / 12...
- 6.88" IPS LCD 120Hz
- 4GB RAM / 128GB
- 5200mAh батерия
Цена: 97 €
189.72 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Motorola Moto G04 64GB, Concord ...
- 6.56" IPS 90Hz
- 4GB RAM / 64GB
- 5000mAh батерия
Цена:
ПЦД: 102€ (-12%)89 €
174.07 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Motorola Moto G06 - 4GB RAM / 25...
- 6.88" IPS LCD 120Hz
- 4GB RAM / 256GB
- 5200mAh батерия
Цена: 119 €
232.74 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Motorola Moto G06 - 4GB RAM / 25...
- 6.88" IPS LCD 120Hz
- 4GB RAM / 256GB
- 5200mAh батерия
Цена: 119 €
232.74 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Motorola Moto G06 - 4GB RAM / 25...
- 6.88" IPS LCD 120Hz
- 4GB RAM / 256GB
- 5200mAh батерия
Цена: 119 €
232.74 лв. Виж всички продукти с марка Motorola
