Характеристики
| Серия | Edge 60 Pro |
|---|---|
| Цвят | Зелен |
| Процесор | Mediatek Dimensity 8350 Extreme (4 nm) (1x3.35 GHz Cortex-A715 & 3x3.20 GHz Cortex-A715 & 4x2.20 GHz Cortex-A510) |
| Видеокарта | Mali G615-MC6 |
| Памет | 256GB |
| Оперативна памет | 8GB |
| Екран | 6.7" P-OLED 120Hz,Corning Gorilla Glass 7i, 1220 x 2712 |
| Свързаност | Bluetooth, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, tri-band |
| Мрежи | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| Интерфейси |
|
| Опции |
|
| Камера | 50MP +10 MP+ 50MP на гърба, 50MP в предната част |
| Време за разговор | - |
| В режим готовност | - |
| Батерия | 6000 mAh |
| Размери (Ш/В/Д) | 160.7 x 73.1 x 8.2 мм |
| Операционна система | Android 15 |
| Тегло | 186 грама |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Слот за microSD карта | Не |
| Втора камера | Да |
| 2 сим карти | Да |
| 5G | Да |
| Безжично зареждане | Да |
Подобни смартфони
-
Motorola Edge 60 5G - 12GB RAM /...
- 6.7" P-OLED 120Hz
- 12GB RAM / 256GB
- 5200 mAh батерия
Цена: 368 €
719.75 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Motorola Edge 60 5G - 12GB RAM /...
- 6.7" P-OLED 120Hz
- 12GB RAM / 256GB
- 5200 mAh батерия
Цена: 368 €
719.75 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Samsung Galaxy A56 5G - 8GB RAM ...
- 6.7" Super AMOLED 120Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 5000 mAh батерия
Цена: 449 €
878.17 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
HONOR Magic8 Lite - 8GB RAM / 25...
- 6.79" AMOLED 120Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 7500 mAh батерия
Цена: 369 €
721.70 лв. Виж всички продукти с марка Honor
Серия Edge 60 Pro
|
|
Motorola Edge 60 Pro 5G - 8GB RAM / 256GB, Pantone Shadow | 460€ |
Motorola Edge 60 Pro 5G - 12GB RAM / 512GB, Wallnut | 531€ |
