Характеристики
| Серия | Edge 60 |
|---|---|
| Цвят | Син |
| Процесор | Mediatek Dimensity 7300 (4 nm) (4x2.5 GHz Cortex-A78 & 4x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Видеокарта | Mali-G615 MC2 |
| Памет | |
| Оперативна памет | 8GB |
| Екран | 6.7" P-OLED 120Hz, 1220 x 2712 |
| Свързаност | Bluetooth, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band |
| Мрежи | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| Интерфейси |
|
| Опции |
|
| Камера | 50MP + 10MP+ 50MP на гърба, 50MP в предната част |
| Време за разговор | - |
| В режим готовност | - |
| Батерия | 5200 mAh |
| Размери (Ш/В/Д) | 161.2 x 73.1 x 7.9 мм |
| Операционна система | Android 15 |
| Тегло | 179 грама |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Слот за microSD карта | Да |
| Втора камера | Да |
| 2 сим карти | Да |
| 5G | Да |
| Безжично зареждане | Не |
Подобни смартфони
-
Motorola Moto G86 5G - 8GB RAM /...
- 6.67" P-OLED 120Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 5200mAh батерия
Цена: 270 €
528.08 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Motorola Edge 60 Fusion 5G - 8GB...
- 6.67" LTPO P-OLED 120Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 5200 mAh батерия
Цена: 329 €
643.47 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Motorola Edge 60 5G - 8GB RAM / ...
- 6.7" P-OLED 120Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 5200 mAh батерия
Цена: 357 €
698.23 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Motorola Edge 60 Fusion 5G - 8GB...
- 6.67" LTPO P-OLED 120Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 5200 mAh батерия
Цена: 332 €
649.34 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Motorola Edge 60 5G - 12GB RAM /...
- 6.7" P-OLED 120Hz
- 12GB RAM / 256GB
- 5200 mAh батерия
Цена: 368 €
719.75 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Motorola Edge 60 5G - 12GB RAM /...
- 6.7" P-OLED 120Hz
- 12GB RAM / 256GB
- 5200 mAh батерия
Цена: 368 €
719.75 лв. Виж всички продукти с марка Motorola
Серия Edge 60
|
|
Motorola Edge 60 5G - 8GB RAM / 256GB, Pantone Gibraltar sea | 357€ |
Motorola Edge 60 5G - 8GB RAM / 256GB, Pantone Shamrock | 357€ | |
Motorola Edge 60 5G - 12GB RAM / 256GB, Pantone Gibraltar sea | 368€ | |
Motorola Edge 60 5G - 12GB RAM / 256GB, Pantone Shamrock | 368€ |
