Характеристики
| Серия | Edge 50 Fusion |
|---|---|
| Цвят | Зелен |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2 (4x2.40 GHz Cortex-A78 & 4x1.95 GHz Cortex-A55) |
| Видеокарта | Adreno 710 |
| Памет | 256GB |
| Оперативна памет | 8GB |
| Екран | 6.7-инчов P-OLED с 120Hz , Full HD+ (2400 x 1080) |
| Свързаност | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac 2,4 GHz + 5 GHz, GPS, A-GPS, Glonass, Galileo, Beidou, QZSS |
| Мрежи | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| Интерфейси |
|
| Опции |
|
| Камера | 50 MP + 13 MP на гърба, 32 MP в предната част |
| Време за разговор | - |
| В режим готовност | - |
| Батерия | 5000 mAh |
| Размери (Ш/В/Д) | 161.9 x 73.1 x 7.9 мм |
| Операционна система | Android 14 |
| Тегло | 174 грама |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Слот за microSD карта | Не |
| Втора камера | Да |
| 2 сим карти | Да |
| 5G | Да |
| Безжично зареждане | Не |
Подобни смартфони
-
Samsung Galaxy A17 5G - 4GB RAM ...
- 6.7" Super AMOLED 90Hz
- 4GB RAM / 128GB
- 5000mAh батерия
Цена: 189 €
369.65 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Motorola Edge 50 Fusion 5G - 8GB...
- 6.7" P-OLED 120Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 5000mAh батерия
Цена: 235 €
459.62 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Motorola Edge 40 Neo 5G - 12GB R...
- 6.55“ P-OLED 144Hz
- 12GB RAM / 256GB
- 5000mAh батерия
Цена: 239 €
467.45 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Motorola Edge 50 Fusion 5G - 8GB...
- 6.7" P-OLED 120Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 5000mAh батерия
Цена: 235 €
459.62 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Samsung Galaxy A17 5G - 8GB RAM ...
- 6.7" Super AMOLED 90Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 5000mAh батерия
Цена: 245 €
479.18 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Samsung Galaxy A17 5G - 8GB RAM ...
- 6.7" Super AMOLED 90Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 5000mAh батерия
Цена: 245 €
479.18 лв. Виж всички продукти с марка Samsung
Серия Edge 50 Fusion
|
|
Motorola Edge 50 Fusion 5G - 8GB RAM / 256GB, Forest Green | 235€ |
Motorola Edge 50 Fusion 5G - 8GB RAM / 256GB, Forest Blue | 235€ | |
Motorola Edge 50 Fusion 5G - 8GB RAM / 256GB, Marshmallow Blue | 235€ |
