Характеристики
| Серия | X7d 4G |
|---|---|
| Цвят | Черен |
| Процесор | Qualcomm SM6225 Snapdragon 685 (6 nm) (4x2.8 GHz Cortex-A73 & 4x1.9 GHz Cortex-A53) |
| Видеокарта | Adreno 610 |
| Памет | 256GB |
| Оперативна памет | 8GB |
| Екран | 6.77" TFT LCD 120Hz, 1610x720 |
| Свързаност | Bluetooth 5.0, A2DP, LE, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, двулентов, Wi-Fi Direct |
| Мрежи | GSM / HSPA / LTE |
| Интерфейси |
|
| Опции |
|
| Камера | 108 MP + 2MP на гърба, 8MP в предната част |
| Време за разговор | - |
| В режим готовност | - |
| Батерия | 6500mAh |
| Размери (Ш/В/Д) | 166.9 x 76.8 x 8.2 мм |
| Операционна система | Android 15, MagicOS 9 |
| Тегло | 208 грама |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Слот за microSD карта | Не |
| Втора камера | Да |
| 2 сим карти | Да |
| 5G | Не |
| Безжично зареждане | Не |
Подобни смартфони
-
Motorola Moto G05 - 8GB RAM / 25...
- 6.67" IPS LCD 90Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 5200mAh батерия
Цена:
ПЦД: 135€ (-22%)105 €
205.36 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Motorola Moto G05 - 8GB RAM / 12...
- 6.67" IPS LCD 90Hz
- 8GB RAM / 128GB
- 5200mAh батерия
Цена: 129 €
252.30 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Motorola Moto G15 Power - 8GB RA...
- 6.72" IPS LCD 60Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 6000mAh батерия
Цена:
ПЦД: 149€ (-20%)119 €
232.74 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Motorola Moto G06 - 8GB RAM / 25...
- 6.88" IPS LCD 120Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 5200mAh батерия
Цена: 148 €
289.46 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Honor X7d - 6GB RAM / 128GB, Met...
- 6.77" TFT LCD 120Hz
- 6GB RAM / 128GB
- 6500mAh батерия
Цена: 139 €
271.86 лв. Виж всички продукти с марка Honor -
Honor X7d - 6GB RAM / 128GB, Vel...
- 6.77" TFT LCD 120Hz
- 6GB RAM / 128GB
- 6500mAh батерия
Цена: 139 €
271.86 лв. Виж всички продукти с марка Honor -
Motorola Moto G15 - 8GB RAM / 51...
- 6.72" IPS LCD 60Hz
- 8GB RAM / 512GB
- 5200 mAh батерия
Цена: 173 €
338.36 лв. Виж всички продукти с марка Motorola
Серия X7d 4G
|
|
Honor X7d - 8GB RAM / 256GB, Velvet Black | 165€ |
Honor X7d - 6GB RAM / 128GB, Velvet Black | 139€ | |
Honor X7d - 6GB RAM / 128GB, Meteor Silver | 139€ |
