Характеристики
| Серия | 400 Smart |
|---|---|
| Цвят | Сребрист |
| Процесор | Qualcomm SM6375 Snapdragon 6s Gen 3 (6 nm) (2x2.3 GHz Cortex-A78 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Видеокарта | Adreno 619 |
| Памет | 128GB |
| Оперативна памет | 4GB |
| Екран | 6.77" TFT LCD 120Hz, 720 x 1610 |
| Свързаност | Bluetooth 5.1, A2DP, LE, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, двулентов, Wi-Fi Direct |
| Мрежи | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| Интерфейси |
|
| Опции |
|
| Камера | 50MP + 2MP на гърба, 5MP в предната част |
| Време за разговор | - |
| В режим готовност | - |
| Батерия | 6500 mAh |
| Размери (Ш/В/Д) | 166.9 x 76.8 x 8.4 мм |
| Операционна система | Android 15, Magic OS 9 |
| Тегло | 189 грама |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Слот за microSD карта | Не |
| Втора камера | Да |
| 2 сим карти | Да |
| 5G | Да |
| Безжично зареждане | Не |
Подобни смартфони
-
Motorola Moto G05 - 8GB RAM / 12...
- 6.67" IPS LCD 90Hz
- 8GB RAM / 128GB
- 5200mAh батерия
Цена: 129 €
252.30 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Motorola Moto G15 Power - 8GB RA...
- 6.72" IPS LCD 60Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 6000mAh батерия
Цена:
ПЦД: 149€ (-20%)119 €
232.74 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Motorola Moto G06 - 8GB RAM / 25...
- 6.88" IPS LCD 120Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 5200mAh батерия
Цена: 148 €
289.46 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Blackview Shark 9 5G - 8GB RAM /...
- 6.67" IPS LCD с 90Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 5000mAh батерия
Цена:
ПЦД: 235€ (-29%)165 €
322.71 лв. Виж всички продукти с марка Blackview -
TCL 50 Pro NXTPAPER 5G - 8GB RAM...
- 6.8" IPS LCD 120Hz
- 8GB RAM / 512GB
- 5010 mAh батерия
Цена: 266 €
520.25 лв. Виж всички продукти с марка TCL
Серия 400 Smart
|
|
Honor 400 Smart - 4GB RAM / 128GB, Meteor Silver | 165€ |
