Характеристики
| Серия | 400 Pro |
|---|---|
| Цвят | Сив |
| Процесор | Qualcomm SM8650-AB Snapdragon 8 Gen 3 (4 nm) (1x3.3 GHz Cortex-X4 & 3x3.2 GHz Cortex-A720 & 2x3.0 GHz Cortex-A720 & 2x2.3 GHz Cortex-A520) |
| Видеокарта | Adreno 720 |
| Памет | 512GB |
| Оперативна памет | 12GB |
| Екран | 6.7" AMOLED 120Hz, 1280 x 2800 |
| Свързаност | Bluetooth 5.4, A2DP, LE, aptX HD, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, двубандов, Wi-Fi Direct |
| Мрежи | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| Интерфейси |
|
| Опции |
|
| Камера | 200MP + 50MP + 12MP камера на гърба, предна 50MP |
| Време за разговор | - |
| В режим готовност | - |
| Батерия | 5300 mAh |
| Размери (Ш/В/Д) | 160.8 x 76.1 x 8.1 мм |
| Операционна система | Android 15, до 6 основни актуализации на Android, MagicOS 9 |
| Тегло | 205 грама |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Слот за microSD карта | Не |
| Втора камера | Да |
| 2 сим карти | Да |
| 5G | Да |
| Безжично зареждане | Да |
Подобни смартфони
-
Honor 400 Pro - 12GB RAM / 512GB...
- 6.7" AMOLED 120Hz
- 12GB RAM / 512GB
- 5300mAh батерия
Цена: 659 €
1288.90 лв. Виж всички продукти с марка Honor -
Apple iPhone 16e - 8GB RAM / 128...
- 6.1" Super Retina XDR OLED
- 8GB RAM / 128GB
- 7.5 W безжично зареждане (Qi)
Цена: 618 €
1208.71 лв. -
Blackview Xplore 2 5G - 16GB RAM...
- 6.73" LTPO AMOLED 120Hz
- 16GB RAM / 1ТB
- 20000mAh батерия
Цена: 659 €
1288.90 лв. Виж всички продукти с марка Blackview -
Apple iPhone 15 - 6GB RAM / 128G...
- 6.1” Super Retina XDR 60Hz
- 6GB RAM / 128GB
- 3349mAh батерия
Цена: 715 €
1398.42 лв. -
Apple iPhone 15 - 6GB RAM / 128G...
- 6.1” Super Retina XDR 60Hz
- 6GB RAM / 128GB
- 3349mAh батерия
Цена: 879 €
1719.18 лв. -
Apple iPhone 15 - 6GB RAM / 128G...
- 6.1” Super Retina XDR 60Hz
- 6GB RAM / 128GB
- 3349mAh батерия
Цена: 722 €
1412.11 лв. -
Apple iPhone 16e - 8GB RAM / 128...
- 6.1" Super Retina XDR OLED
- 8GB RAM / 128GB
- 7.5 W безжично зареждане (Qi)
Цена: 618 €
1208.71 лв.
Серия 400 Pro
|
|
Honor 400 Pro - 12GB RAM / 512GB, Lunar Grey | 659€ |
Honor 400 Pro - 12GB RAM / 512GB, Midnight Black | 659€ |
