Характеристики
| Серия | Xplore 2 |
|---|---|
| Цвят | Черен |
| Процесор | Mediatek Dimensity 8300 (4 nm) (1x3.35 GHz Cortex-A715 & 3x3.20 GHz Cortex-A715 & 4x2.20 GHz Cortex-A510) |
| Видеокарта | Mali G615-MC6 |
| Памет | 1ТB |
| Оперативна памет | 16GB |
| Екран | 6.73" LTPO AMOLED 120Hz, Corning Gorilla Glass 5, Mohs level 5, 1440 x 3200 |
| Свързаност | Bluetooth 5.4, A2DP, LE, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, трибандов |
| Мрежи | GSM / CDMA / HSPA / LTE / 5G |
| Интерфейси |
|
| Опции |
|
| Камера | 50MP + 20MP на гърба, 50MP в предната част |
| Време за разговор | - |
| В режим готовност | - |
| Батерия | 20000 mAh |
| Размери (Ш/В/Д) | 186 x 87.8 x 29 мм |
| Операционна система | Android 15, до 3 основни ъпгрейда на Android, DokeOS 4.2 |
| Тегло | 670 грама |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Слот за microSD карта | Не |
| Втора камера | Да |
| 2 сим карти | Да |
| 5G | Да |
| Безжично зареждане | Не |
Подобни смартфони
-
Honor 400 Pro - 12GB RAM / 512GB...
- 6.7" AMOLED 120Hz
- 12GB RAM / 512GB
- 5300mAh батерия
Цена: 659 €
1288.90 лв. Виж всички продукти с марка Honor -
Honor 400 Pro - 12GB RAM / 512GB...
- 6.7" AMOLED 120Hz
- 12GB RAM / 512GB
- 5300mAh батерия
Цена: 659 €
1288.90 лв. Виж всички продукти с марка Honor -
Apple iPhone 16e - 8GB RAM / 128...
- 6.1" Super Retina XDR OLED
- 8GB RAM / 128GB
- 7.5 W безжично зареждане (Qi)
Цена: 618 €
1208.71 лв. -
Apple iPhone 15 - 6GB RAM / 128G...
- 6.1” Super Retina XDR 60Hz
- 6GB RAM / 128GB
- 3349mAh батерия
Цена: 722 €
1412.11 лв. -
Apple iPhone 16e - 8GB RAM / 128...
- 6.1" Super Retina XDR OLED
- 8GB RAM / 128GB
- 7.5 W безжично зареждане (Qi)
Цена: 618 €
1208.71 лв. -
Motorola Edge 70 - 12GB RAM / 51...
- 6.7" P-OLED 120Hz
- 12GB RAM / 512GB
- 4800mAh батерия
Цена: 772 €
1509.91 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Apple iPhone 15 - 6GB RAM / 256...
- 6.1” Super Retina XDR 60Hz
- 6GB RAM / 256GB
- 3349mAh батерия
Цена: 1012 €
1979.31 лв.
Серия Xplore 2
|
|
Blackview Xplore 2 5G - 16GB RAM / 1ТB, Black | 659€ |
