Характеристики
| Серия | XPLORE 1 |
|---|---|
| Цвят | Оранжев |
| Процесор | Mediatek Dimensity 7050 (6 nm) (2x2.6 GHz Cortex-A78 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Видеокарта | Mali-G68 MC4 |
| Памет | 512ТB |
| Оперативна памет | 16GB |
| Екран | 6.78" IPS LCD 120Hz, Corning Gorilla Glass 5, Mohs level 7, 1080 x 2460 |
| Свързаност | Bluetooth 5.2, LE, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, двулентов |
| Мрежи | GSM / CDMA / HSPA / LTE / 5G |
| Интерфейси |
|
| Опции |
Сензори: NFC, Жиро сензор, магнетик, Проксимити, G - сензор, Разпознаване на лице, Компас, сензор за атмосферното налягане, Пръстов отпечатък (отстрани на рамката), Акселометър |
| Камера | 64MP + 20MP камера на гърба, 50MP в предната част |
| Време за разговор | - |
| В режим готовност | - |
| Батерия | 20000mAh |
| Размери (Ш/В/Д) | 184 x 83 x 29.5 мм |
| Операционна система | Android 15, DokeOS 4.2 |
| Тегло | 638 грама |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Слот за microSD карта | Не |
| Втора камера | Да |
| 2 сим карти | Да |
| 5G | Да |
| Безжично зареждане | Не |
Подобни смартфони
-
Motorola Edge 60 5G - 8GB RAM / ...
- 6.7" P-OLED 120Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 5200 mAh батерия
Цена: 357 €
698.23 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Motorola Edge 60 5G - 8GB RAM / ...
- 6.7" P-OLED 120Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 5200 mAh батерия
Цена: 357 €
698.23 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Motorola Edge 60 Fusion 5G - 8GB...
- 6.67" LTPO P-OLED 120Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 5200 mAh батерия
Цена: 332 €
649.34 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Motorola Edge 60 5G - 12GB RAM /...
- 6.7" P-OLED 120Hz
- 12GB RAM / 256GB
- 5200 mAh батерия
Цена: 368 €
719.75 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
Motorola Edge 60 5G - 12GB RAM /...
- 6.7" P-OLED 120Hz
- 12GB RAM / 256GB
- 5200 mAh батерия
Цена: 368 €
719.75 лв. Виж всички продукти с марка Motorola -
HONOR Magic8 Lite - 8GB RAM / 25...
- 6.79" AMOLED 120Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 7500 mAh батерия
Цена: 369 €
721.70 лв. Виж всички продукти с марка Honor -
Motorola Edge 60 Pro 5G - 8GB RA...
- 6.7" P-OLED 120Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 6000 mAh батерия
Цена: 460 €
899.69 лв. Виж всички продукти с марка Motorola
Серия XPLORE 1
|
|
Blackview Xplore 1 5G - 16GB RAM / 512ТB, Orange | 405€ |
