Характеристики
| Серия | FORT 100 |
|---|---|
| Цвят | Черен |
| Процесор | Mediatek Helio G81 (12 nm) (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-A55) |
| Памет | |
| Оперативна памет | 8GB |
| Екран | 6.56" IPS 90Hz , 720*1612 |
| Свързаност | IEEE802.11 ac/a/b/g/n (2.4/5.0GHz); BT 5.0 |
| Мрежи | 2G/3G/4G |
| Интерфейси |
|
| Опции |
|
| Камера | 16MP , предна 13MP |
| Време за разговор | - |
| В режим готовност | - |
| Батерия | 5000 mAh |
| Размери (Ш/В/Д) | 174.6 x 83 x 10.7 |
| Операционна система | DokeOS 5.0 Based on Android 16 |
| Тегло | 245 грама |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Слот за microSD карта | Да |
| Втора камера | Да |
| 2 сим карти | Да |
| 5G | Не |
| Безжично зареждане | Не |
Серия FORT 100
|
|
Blackview FORT100 - 8GB RAM / 128GB, Cosmic Black | 161€ |
