Характеристики
| Серия | iPhone 16 Pro Max |
|---|---|
| Цвят | Бял |
| Процесор | Apple A18 Pro (3 nm) (6-ядрен, 2x4,04 GHz + 4x2,X GHz) |
| Видеокарта | Apple GPU (6-ядрена графика) |
| Памет | 256GB |
| Оперативна памет | 8GB |
| Екран | 6.9-инчов LTPO Super Retina XDR OLED, 120Hz, 1320 x 2868 |
| Свързаност | Bluetooth 5.3, A2DP, LE, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, dual-band, hotspot |
| Мрежи | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G |
| Интерфейси |
|
| Опции |
|
| Камера | 48 MP + 12 MP+ 48MP камера на гърба, 12 MP в предната част |
| Време за разговор | - |
| В режим готовност | - |
| Батерия | Безжично зареждане MagSafe до 25 W с адаптер 30 W или по-висок |
| Размери (Ш/В/Д) | 163 x 77.6 x 8.3 мм |
| Операционна система | iOS 18 |
| Тегло | 227 грама |
| Гаранция | 12 месеца международна гаранция (24 месеца гаранция за физически лица в България) |
| Калъф | |
| Слот за microSD карта | Не |
| Втора камера | Да |
| 2 сим карти | Не |
| 5G | Да |
| Безжично зареждане | Да |
Подобни смартфони
-
Apple iPhone Air - 12GB RAM / 25...
- 6.5" LTPO Super Retina XDR OLED 120Hz
- 12GB RAM / 256GB
- 3149mAh батерия
Цена: 1232 €
2409.59 лв. -
Apple iPhone Air - 12GB RAM / 25...
- 6.5" LTPO Super Retina XDR OLED 120Hz
- 12GB RAM / 256GB
- 3149mAh батерия
Цена: 1232 €
2409.59 лв. -
Apple iPhone Air - 12GB RAM / 25...
- 6.5" LTPO Super Retina XDR OLED 120Hz
- 12GB RAM / 256GB
- 3149mAh батерия
Цена: 1232 €
2409.59 лв. -
Apple iPhone Air - 12GB RAM / 25...
- 6.5" LTPO Super Retina XDR OLED 120Hz
- 12GB RAM / 256GB
- 3149mAh батерия
Цена:
ПЦД: 1239€ (-17%)1019 €
1993.00 лв. -
Apple iPhone 17 Pro - 12GB RAM /...
- 6.3" LTPO Super Retina XDR OLED 120Hz
- 12GB RAM / 256GB
- 3988mAh батерия
Цена: 1339 €
2618.87 лв. -
Apple iPhone 17 Pro - 12GB RAM /...
- 6.3" LTPO Super Retina XDR OLED 120Hz
- 12GB RAM / 256GB
- 3988mAh батерия
Цена: 1370 €
2679.50 лв. -
Apple iPhone 17 Pro - 12GB RAM /...
- 6.3" LTPO Super Retina XDR OLED 120Hz
- 12GB RAM / 256GB
- 3988mAh батерия
Цена: 1339 €
2618.87 лв. -
Apple iPhone 17 Pro Max - 12GB R...
- 6.9" LTPO Super Retina XDR OLED 120Hz
- 12GB RAM / 256GB
- 4832mAh батерия
Цена: 1492 €
2918.11 лв.
Серия iPhone 16 Pro Max
|
|
Apple iPhone 16 Pro Max - 8GB RAM / 256GB, White Titanium | 1500€ |
