Характеристики
| Марка | Hama |
|---|---|
| Описание |
|
| Диагонал | 247 см |
| Размери (Д/В) | 175 x 175 см |
| Формат | 1:1 |
| Тип | Руло ръчен |
| Употреба | Вътрешна употреба |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
| Марка | Hama |
|---|---|
| Описание |
|
| Диагонал | 247 см |
| Размери (Д/В) | 175 x 175 см |
| Формат | 1:1 |
| Тип | Руло ръчен |
| Употреба | Вътрешна употреба |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
Цена:55 €
107.57 лв.
Цена:139 €
271.86 лв.
ПЦД:
82€
Цена:65 €
127.13 лв.
Цена:199 €
389.21 лв.
ПЦД:
1399€
Цена:1279 €
2501.52 лв.
Цена:569 €
1112.87 лв.