Характеристики
| Марка | Hama |
|---|---|
| Описание |
|
| Диагонал | 177 см |
| Размери (Д/В) | 125 x 125 см |
| Формат | 1:1 |
| Тип | Стойка |
| Употреба | Вътрешна употреба |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
| Марка | Hama |
|---|---|
| Описание |
|
| Диагонал | 177 см |
| Размери (Д/В) | 125 x 125 см |
| Формат | 1:1 |
| Тип | Стойка |
| Употреба | Вътрешна употреба |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
Цена:339 €
663.03 лв.
Цена:35 €
68.45 лв.
ПЦД:
715€
Цена:559 €
1093.31 лв.
Цена:349 €
682.59 лв.
ПЦД:
109€
Цена:99 €
193.63 лв.
Цена:178 €
348.14 лв.