Характеристики
| Марка | Hama |
|---|---|
| Описание |
|
| Диагонал | 219 см |
| Размери (Д/В) | 155 x 155 см |
| Формат | 1:1 |
| Тип | Стойка |
| Употреба | Вътрешна употреба |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
| Марка | Hama |
|---|---|
| Описание |
|
| Диагонал | 219 см |
| Размери (Д/В) | 155 x 155 см |
| Формат | 1:1 |
| Тип | Стойка |
| Употреба | Вътрешна употреба |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
Цена:16 €
31.29 лв.
Цена:27 €
52.81 лв.
Цена:86 €
168.20 лв.
Цена:60 €
117.35 лв.
Цена:1259 €
2462.40 лв.
Цена:45 €
88.01 лв.