Характеристики
| Марка | Estillo |
|---|---|
| Описание |
|
| Диагонал | 100 инча (254 см) |
| Размери (Д/В) | 180 x 180 см |
| Формат | 1:1 |
| Тип | Стойка |
| Употреба | Вътрешна употреба |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
| Марка | Estillo |
|---|---|
| Описание |
|
| Диагонал | 100 инча (254 см) |
| Размери (Д/В) | 180 x 180 см |
| Формат | 1:1 |
| Тип | Стойка |
| Употреба | Вътрешна употреба |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
Цена:18 €
35.21 лв.
Цена:61 €
119.31 лв.
Цена:2633 €
5149.72 лв.
Цена:18 €
35.21 лв.
Цена:13 €
25.43 лв.
ПЦД:
35€
Цена:29 €
56.72 лв.