Характеристики
| Марка | Estillo |
|---|---|
| Описание |
|
| Диагонал | 100 инча (254 см) |
| Размери (Д/В) | 180 x 180 см |
| Формат | 1:1 |
| Тип | Руло ръчен |
| Употреба | Вътрешна употреба |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
| Марка | Estillo |
|---|---|
| Описание |
|
| Диагонал | 100 инча (254 см) |
| Размери (Д/В) | 180 x 180 см |
| Формат | 1:1 |
| Тип | Руло ръчен |
| Употреба | Вътрешна употреба |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
Цена:623 €
1218.49 лв.
ПЦД:
279€
Цена:199 €
389.21 лв.
Цена:25 €
48.90 лв.
Цена:19 €
37.16 лв.
Цена:19 €
37.16 лв.
Цена:66 €
129.09 лв.