Характеристики
| Марка | Elite |
|---|---|
| Описание |
Материал на екрана:
Проектиране и инсталиране:
Контрол:
|
| Диагонал | 120 инча (304.8 см) |
| Размери (Д/В) | 265.7 x 149.4 см |
| Формат | 16:9 |
| Тип | Рамка |
| Употреба | Външна употреба |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |
| Марка | Elite |
|---|---|
| Описание |
Материал на екрана:
Проектиране и инсталиране:
Контрол:
|
| Диагонал | 120 инча (304.8 см) |
| Размери (Д/В) | 265.7 x 149.4 см |
| Формат | 16:9 |
| Тип | Рамка |
| Употреба | Външна употреба |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |