Характеристики
| Марка | Elite |
|---|---|
| Описание |
Материал на екрана:
|
| Диагонал | 150 инча (381 см) |
| Размери (Д/В) | 332.0 x 186.7 см |
| Формат | 16:9 |
| Тип | Руло ръчен |
| Употреба | Вътрешна употреба |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
| Марка | Elite |
|---|---|
| Описание |
Материал на екрана:
|
| Диагонал | 150 инча (381 см) |
| Размери (Д/В) | 332.0 x 186.7 см |
| Формат | 16:9 |
| Тип | Руло ръчен |
| Употреба | Вътрешна употреба |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
ПЦД:
59€
Цена:49 €
95.84 лв.
Цена:19 €
37.16 лв.
Цена:339 €
663.03 лв.
Цена:40 €
78.23 лв.
Цена:424 €
829.27 лв.
ПЦД:
60€
Цена:55 €
107.57 лв.