Характеристики
| Марка | Elite |
|---|---|
| Описание |
Материал на екрана: |
| Диагонал | 128 инча (325.1 см) |
| Размери (Д/В) | 275.3 x 172.2 см |
| Формат | 16:10 |
| Тип | Руло ръчен |
| Употреба | Вътрешна употреба |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
| Марка | Elite |
|---|---|
| Описание |
Материал на екрана: |
| Диагонал | 128 инча (325.1 см) |
| Размери (Д/В) | 275.3 x 172.2 см |
| Формат | 16:10 |
| Тип | Руло ръчен |
| Употреба | Вътрешна употреба |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
Цена:14 €
27.38 лв.
Цена:23 €
44.98 лв.
Цена:255 €
498.74 лв.
Цена:14 €
27.38 лв.
Цена:309 €
604.35 лв.
Цена:2 €
3.91 лв.