Характеристики
| Марка | Elite |
|---|---|
| Описание |
Материал на екрана: |
| Диагонал | 120 инча (304.8 см) |
| Размери (Д/В) | 265.7 x 149.4 см |
| Формат | 16:9 |
| Тип | Руло ръчен |
| Употреба | Вътрешна употреба |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
| Марка | Elite |
|---|---|
| Описание |
Материал на екрана: |
| Диагонал | 120 инча (304.8 см) |
| Размери (Д/В) | 265.7 x 149.4 см |
| Формат | 16:9 |
| Тип | Руло ръчен |
| Употреба | Вътрешна употреба |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
Цена:229 €
447.89 лв.
ПЦД:
59€
Цена:49 €
95.84 лв.
Цена:20 €
39.12 лв.
ПЦД:
169€
Цена:129 €
252.30 лв.
Цена:449 €
878.17 лв.
Цена:19 €
37.16 лв.