Характеристики
| Марка | Elite |
|---|---|
| Описание |
Материал на екрана: |
| Диагонал | 109 инча (276.9 см) |
| Размери (Д/В) | 234.7 x 146.7 см |
| Формат | 16:10 |
| Тип | Руло ръчен |
| Употреба | Вътрешна употреба |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
| Марка | Elite |
|---|---|
| Описание |
Материал на екрана: |
| Диагонал | 109 инча (276.9 см) |
| Размери (Д/В) | 234.7 x 146.7 см |
| Формат | 16:10 |
| Тип | Руло ръчен |
| Употреба | Вътрешна употреба |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
Цена:2290 €
4478.87 лв.
Цена:250 €
488.96 лв.
Цена:2403 €
4699.88 лв.
Цена:2188 €
4279.37 лв.
Цена:2065 €
4038.80 лв.
Цена:22 €
43.03 лв.