Характеристики
| Марка | Acer |
|---|---|
| Описание |
|
| Диагонал | 87 инча (220.98 см) |
| Размери (Д/В) | 177.8 x177.8 см |
| Формат | 1:1 |
| Тип | Руло ръчен |
| Употреба | Вътрешна употреба |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Марка | Acer |
|---|---|
| Описание |
|
| Диагонал | 87 инча (220.98 см) |
| Размери (Д/В) | 177.8 x177.8 см |
| Формат | 1:1 |
| Тип | Руло ръчен |
| Употреба | Вътрешна употреба |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
Цена:347 €
678.68 лв.
Цена:339 €
663.03 лв.
ПЦД:
65€
Цена:55 €
107.57 лв.
Цена:95 €
185.80 лв.
Цена:119 €
232.74 лв.
ПЦД:
249€
Цена:219 €
428.33 лв.