Характеристики
| Серия | Sprocket |
|---|---|
| Тип | Принтер |
| Вид печат | Цветен |
| Цвят | Бял |
| Технология на печат | ZINK™ |
| Максимален формат на хартия | 3x4" |
| Памет | 64 MB |
| Принтер резолюция | 287 x 505 dpi |
| Формат | 3" x 4" |
| Капацитет за хартия | 10 листа |
| Свързаност | Bluetooth 5.0 |
| Интерфейси |
|
| Медия |
|
| Размери | 128.9 x 162.7 x 28.9 мм |
| Тегло | 360 г |
| Гаранция | 12 месеца |
| Фото принтиране | Да |
| LAN Мрежа | Не |
| Wi-Fi свързаност | Не |
| Копир | Не |
| Скенер | Не |
| Факс | Не |
| Двустранен печат (ръчен) | Не |
| Двустранен печат (автоматичен) | Не |
| ADF (за принтиране) | Не |
| ADF (за сканиране) | Не |
| Вградена памет | Не |
| Дисплей | Не |
Серия Sprocket
|
|
HP Sprocket 3x4" White | 189€ |
HP Sprocket Pink | 109€ | |
HP Sprocket Purple | 109€ | |
HP Sprocket Black Noir | 119€ | |
HP Sprocket White | 119€ |
