Характеристики
| Серия | i-SENSYS LBP |
|---|---|
| Тип | Принтер |
| Вид печат | Черно-бял |
| Цвят | Бял |
| Технология на печат | Лазерен |
| Максимален формат на хартия | А4 |
| Скорост на печат | Скорост на печат Монохромно: 40 ppm |
| Памет | 1GB |
| Принтер резолюция | 1200 x 1200 dpi |
| Скенер резолюция | - |
| Формат | A4, A5, A5 (пейзажен), A6, B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, (COM10, DL, C5, Monarch) |
| Препоръчителен грамаж на хартия | 60 - 120 г/м2 |
| Консуматив | Касета 070, Касета 070H |
| Капацитет за хартия | До 250 листа (обикновена хартия) |
| Месечно натоварване | До 750 - 4000 страници |
| Свързаност | Ethernet 10/100/1000 Base-TX, Wi-Fi 802.11b/g/n |
| Интерфейси |
|
| Медия |
|
| Размери | 399 x 373 x 249 мм |
| Тегло | 9.50 кг |
| Гаранция | 24 месеца |
| Фото принтиране | Не |
| LAN Мрежа | Да |
| Wi-Fi свързаност | Да |
| Копир | Не |
| Скенер | Не |
| Факс | Не |
| Двустранен печат (ръчен) | Да |
| Двустранен печат (автоматичен) | Не |
| ADF (за принтиране) | Не |
| ADF (за сканиране) | Не |
| Вградена памет | Не |
| Дисплей | Да |
Серия i-SENSYS LBP
|
|
Canon i-SENSYS LBP246dw II | 259€ |
Canon i-SENSYS LBP6030B | 139€ | |
Canon i-SENSYS LBP6030B + 2x Canon CRG-725 | 204€ | |
Canon i-SENSYS LBP243dw II | 224€ | |
Canon i-SENSYS LBP646Cdw | 289€ | |
Canon i-SENSYS LBP647Cdw | 365€ |
