Характеристики
| Серия | TD |
|---|---|
| Тип | Етикетен принтер |
| Вид печат | Черно-бял |
| Цвят | Бял |
| Технология на печат | Термопечат |
| Скорост на печат | 6 ips (152,4 мм/сек); С батерия: 3 ips (76,2 мм/сек) |
| Памет | - |
| Принтер резолюция | 203 x 203 dpi |
| Скенер резолюция | - |
| Формат | Максимална ширина на етикета 63 мм; Максимална дължина: 100 мм |
| Препоръчителен грамаж на хартия | - |
| Консуматив | - |
| Капацитет за хартия | - |
| Месечно натоварване | - |
| Свързаност | - |
| Интерфейси |
|
| Медия |
|
| Размери | 110 x 215 x 172мм |
| Тегло | 1.32 кг |
| Гаранция | 24 месеца |
| Фото принтиране | Не |
| LAN Мрежа | Не |
| Wi-Fi свързаност | Не |
| Копир | Не |
| Скенер | Не |
| Факс | Не |
| Двустранен печат (ръчен) | Не |
| Двустранен печат (автоматичен) | Не |
| ADF (за принтиране) | Не |
| ADF (за сканиране) | Не |
| Вградена памет | Не |
| Дисплей | Не |
Серия TD
|
|
Brother TD-2020 | 136€ |
