Характеристики
| Серия | PT |
|---|---|
| Тип | Етикетен принтер |
| Вид печат | Черно-бял |
| Цвят | Бял |
| Технология на печат | Термопечат |
| Скорост на печат | 20 мм/сек |
| Памет | - |
| Принтер резолюция | 180 dpi |
| Скенер резолюция | - |
| Формат | Максимална ширина на лентата 12 мм |
| Препоръчителен грамаж на хартия | - |
| Консуматив | TZe |
| Капацитет за хартия | - |
| Месечно натоварване | - |
| Свързаност | Bluetooth |
| Размери | 115 x 61 x 115 мм |
| Тегло | 0.38 кг |
| Гаранция | 24 месеца |
| Фото принтиране | Не |
| LAN Мрежа | Не |
| Wi-Fi свързаност | Не |
| Копир | Не |
| Скенер | Не |
| Факс | Не |
| Двустранен печат (ръчен) | Не |
| Двустранен печат (автоматичен) | Не |
| ADF (за принтиране) | Не |
| ADF (за сканиране) | Не |
| Вградена памет | Не |
| Дисплей | Не |
