Характеристики
| Вид лаптоп | Notebook |
|---|---|
| Подходящ за | Сериозен гейминг |
| Цвят | Сив |
| Серия | Sword 16 HX B14V |
| Процесор | Intel Core i7-14650HX (16-ядрен, 24-нишков, 2.20 - 5.20GHz, 30MB Кеш) |
| Оперативна памет | |
| Видео карта | NVIDIA GeForce RTX 4060 (8GB GDDR6) |
| Памет | |
| Екран | 16-инчов (40.64 см.) - 1920x1200 (WUXGA), 144Hz IPS матов |
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Usb type-c | 1x USB Type-C |
| Usb type-a | 3x USB 3.0 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Свързаност | LAN 10/100/1000 Мбит/сек, Wi-Fi 6E 802.11ax, Bluetooth 5.3 |
| Батерия | |
| Тегло | 2.30 кг. |
| Операционна система | |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 24 месеца международна гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Не |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Да |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Да |
| Четец за пръстови отпечатъци | Не |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
MSI Cyborg 15 A13VEK
- Intel Core i7-13620H
- NVIDIA GeForce RTX 4050
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 1169€ (-6%)1089 €
2129.91 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
ASUS TUF Gaming F16 FX607VU-RL091
- NVIDIA GeForce RTX 4050
- от 16GB до 64GB DDR5
- от 1TB SSD NVMe до 3TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 1299€ (-6%)1219 €
2384.17 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
Lenovo LOQ 15" Gen 10
- Intel Core i7-13700HX
- NVIDIA GeForce RTX 5060
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена: 1259 €
2462.40 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Lenovo Legion 5 15" Gen 10
- Intel Core i7-13650HX
- NVIDIA GeForce RTX 5050
- от 24GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 1429€ (-5%)1349 €
2638.42 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo
Серия Sword 16 HX B14V
|
|
MSI Sword 16 HX B14VFKG | 1329€ |
