Характеристики
| Вид лаптоп | Notebook |
|---|---|
| Подходящ за | Сериозен гейминг |
| Цвят | Черен |
| Серия | Stealth A16 AI+ A3 |
| Процесор | AMD Ryzen™ AI 9 HX 370 (12-ядрен, 24-нишков, 2.00 - 5.10GHz, 24MB Кеш) |
| Оперативна памет | 32GB (1x 32768MB) - LPDDR5X, 7500MHz |
| Видео карта | NVIDIA GeForce RTX 4060 (8GB GDDR6) |
| Памет | |
| Екран | |
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Usb type-c | 1x USB Type-C (Thunderbolt 4) |
| Usb type-a | 2x USB 3.1 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Клавиатура | Без кирилизация |
| Свързаност | LAN 10/100/1000/2500 Мбит/сек, Wi-Fi 7 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| Батерия | |
| Тегло | 2.10 кг. |
| Операционна система | Microsoft Windows 11 Home (64-битова) |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 24 месеца международна гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Не |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Да |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Да |
| Четец за пръстови отпечатъци | Да |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
Acer Predator Helios Neo 16S AI ...
- NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
- от 16GB до 64GB DDR5 6400MHz
- от 1TB SSD NVMe до 3TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 2499€ (-6%)2349 €
4594.26 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Acer Predator Helios Neo 16S AI ...
- NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
- от 16GB до 64GB DDR5 6400MHz
- от 1TB SSD NVMe до 3TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 2599€ (-100€)2499 €
4887.64 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Acer Predator Helios Neo 16S AI ...
- NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
- от 32GB до 64GB DDR5 6400MHz
- от 1TB SSD NVMe до 3TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 2699€ (-7%)2499 €
4887.64 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Acer Predator Helios Neo 16S AI ...
- NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
- от 32GB до 64GB DDR5 6400MHz
- от 1TB SSD NVMe до 3TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 2699€ (-50€)2649 €
5181.01 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Acer Predator Helios Neo 16S AI ...
- Intel Core Ultra 9 275HX
- NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
- от 16GB до 64GB DDR5 6400MHz
Цена:
ПЦД: 2799€ (-7%)2599 €
5083.22 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Acer Predator Helios Neo 16S AI ...
- Intel Core Ultra 9 275HX
- NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
- от 32GB до 64GB DDR5 6400MHz
Цена:
ПЦД: 2899€ (-6%)2699 €
5278.80 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
ASUS ROG Strix G17 G713RS-LL008W
- от 32GB до 64GB DDR5
- от 1TB SSD NVMe до 3TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 2859€ (-5%)2709 €
5298.36 лв. Виж всички продукти с марка ASUS
Серия Stealth A16 AI+ A3
|
|
MSI Stealth A16 AI+ A3XVFG | 2399€ |
