Характеристики
| Вид лаптоп | Notebook |
|---|---|
| Подходящ за | Сериозен гейминг |
| Цвят | Черен |
| Серия | Raider A18 HX A9W |
| Процесор | AMD Ryzen™ 9 9955HX3D (16-ядрен, 32-нишков, 2.50 - 5.40GHz, 128MB Кеш) |
| Оперативна памет | 64GB (2x 32768MB) - DDR5, 5600MHz |
| Видео карта | NVIDIA GeForce RTX 5080 (16GB GDDR7) |
| Памет | |
| Екран | |
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Usb type-c | 2x USB Type-C (USB4) |
| Usb type-a | 1x USB 3.1, 2x USB 3.0 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Клавиатура | Без кирилизация |
| Свързаност | Wi-Fi 7 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| Батерия | 4-клетъчна |
| Тегло | 3.60 кг. |
| Операционна система | Microsoft Windows 11 Home (64-битова) |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | Без usb хъб |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Да |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Да |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Да |
| Четец за пръстови отпечатъци | Да |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
ASUS ROG Strix G16 G615LW-S5029W
- от 1TB SSD NVMe до 3TB SSD NVMe
Цена: 3749 €
7332.43 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
ASUS ROG Strix SCAR 18 G835LW-SA...
- NVIDIA GeForce RTX 5080
- 64GB DDR5
- 2TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 5117€ (-218€)4899 €
9581.65 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
HP ZBook Fury 18 G1i
- Intel Core Ultra 9 285HX
- NVIDIA RTX PRO 3000
- от 64GB до 128GB DDR5
Цена:
ПЦД: 6499€ (-29%)4599 €
8994.90 лв. Виж всички продукти с марка HP -
MSI Vector 17 HX AI A2XWJG
- Intel Core Ultra 9 275HX
- NVIDIA GeForce RTX 5090
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена: 4599 €
8994.90 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
ASUS ROG Strix SCAR 16 G635LX-RW...
- NVIDIA GeForce RTX 5090
- 64GB DDR5
- от 2TB SSD NVMe до 4TB SSD NVMe
Цена: 5839 €
11420.13 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
ASUS ROG Strix SCAR 18 G835LX-SA...
- 64GB DDR5
- 2TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 5600€ (-7%)5199 €
10168.40 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
ASUS ROG Strix SCAR 16 G635LX-RW...
- Intel Core Ultra 9 275HX
- NVIDIA GeForce RTX 5090
- 64GB DDR5
Цена: 6247 €
12218.11 лв. Виж всички продукти с марка ASUS
Серия Raider A18 HX A9W
|
|
MSI Raider A18 HX A9WIG | 4849€ |
