Характеристики
| Вид лаптоп | 2-in-1 convertible |
|---|---|
| Подходящ за | Бизнес и образование |
| Цвят | Сив |
| Серия | Yoga 7 14 Gen 10 2-in-1 |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 258V (8-ядрен, 8-нишков, 2.20- 4.80GHz, 12MB Кеш) |
| Оперативна памет | 32GB (1x 32768MB) - LPDDR5X, 8533MHz |
| Видео карта | Intel Arc Graphics 140V (споделена памет) |
| Памет | 1TB SSD NVMe |
| Екран | |
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Usb type-c | 2x USB Type-C (Thunderbolt 4) |
| Usb type-a | 1x USB 3.0 |
| Hdmi | HDMI 1.4b |
| Допълнителни функции | Lenovo® Yoga Pen |
| Клавиатура | БДС кирилизация |
| Свързаност | Wi-Fi 7 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| Батерия | |
| Тегло | 1.38 кг. |
| Операционна система | Microsoft Windows 11 Home (64-битова) |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 24 месеца международна гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Да |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Не |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Не |
| Четец за пръстови отпечатъци | Не |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
Dell 16 Plus DB16250
- Intel Core Ultra 7 256V
- Intel Arc Graphics
- 16GB LPDDR5X
Цена: 1339 €
2618.87 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Lenovo ThinkBook 14 G4 2-in-1
- Intel Core Ultra 7 155U
- Intel Graphics
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 1624€ (-75€)1549 €
3029.59 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Dell 16 Plus DB16250
- Intel Core Ultra 7 256V
- Intel Arc Graphics
- 16GB LPDDR5X
Цена: 1869 €
3655.46 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
HP OmniBook Ultra Flip Laptop 14...
- Intel Core Ultra 7 258V
- Intel Arc Graphics
- 32GB LPDDR5X
Цена:
ПЦД: 2145€ (-23%)1649 €
3225.18 лв. Виж всички продукти с марка HP -
HP EliteBook X G1a
- AMD Ryzen™ AI 7 360
- AMD Radeon™ 880M Graphics
- 16GB LPDDR5X
Цена:
ПЦД: 2995€ (-39%)1819 €
3557.67 лв. Виж всички продукти с марка HP -
HP OmniBook Ultra Flip Laptop 14...
- Intel Core Ultra 7 258V
- Intel Arc Graphics
- 32GB LPDDR5X
Цена:
ПЦД: 2145€ (-16%)1789 €
3498.99 лв. Виж всички продукти с марка HP
Серия Yoga 7 14 Gen 10 2-in-1
|
|
Lenovo Yoga 7 14" Gen 10 2-in-1 | 1562€ |
Lenovo Yoga 7 14" Gen 10 2-in-1 | 1099€ | |
Lenovo Yoga 7 14" Gen 10 2-in-1 | 1499€ | |
Lenovo Yoga 7 14" Gen 10 2-in-1 | 1247€ | |
Lenovo Yoga 7 14" Gen 10 2-in-1 | 1417€ | |
Lenovo Yoga 7 14" Gen 10 2-in-1 | 1534€ |
