Характеристики
| Вид лаптоп | Ultrabook |
|---|---|
| Подходящ за | Бизнес и образование |
| Цвят | Сив |
| Серия | ThinkPad X9-15 Gen 1 |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 228V (8-ядрен, 8-нишков, 2.10- 4.50GHz, 8MB Кеш) |
| Оперативна памет | 32GB (1x 32768MB) - LPDDR5X, 8533MHz |
| Видео карта | Intel Arc Graphics 130V (споделена памет) |
| Памет | 512GB SSD NVMe |
| Екран | |
| Оптично устройство | |
| Usb type-c | 2x USB Type-C (Thunderbolt 4) |
| Usb type-a | 1x USB 3.1 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Клавиатура | БДС кирилизация |
| Свързаност | Wi-Fi 7 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| Батерия | |
| Тегло | 1.40 кг. |
| Операционна система | Microsoft Windows 11 Pro (64-битова) |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Не |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Не |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Не |
| Четец за пръстови отпечатъци | Да |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
HP EliteBook Ultra G1i
- Intel Core Ultra 5 228V
- Intel Arc Graphics
- 32GB LPDDR5X
Цена:
ПЦД: 2139€ (-17%)1759 €
3440.32 лв. Виж всички продукти с марка HP -
Dell Pro 14 Premium PA14250
- Intel Core Ultra 5 236V
- Intel Arc Graphics 130V
- 16GB LPDDR5X
Цена: 1769 €
3459.88 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
HP EliteBook Ultra G1i
- Intel Core Ultra 7 258V
- Intel Arc Graphics 140V
- 32GB LPDDR5X
Цена:
ПЦД: 3679€ (-49%)1849 €
3616.34 лв. Виж всички продукти с марка HP -
Lenovo ThinkPad T14 Gen 6
- Intel Core Ultra 5 228V
- Intel Arc Graphics 130V
- 32GB LPDDR5x
Цена: 1852 €
3622.21 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Dell Pro 14 Premium PA14250
- Intel Core Ultra 5 236V
- Intel Arc Graphics 130V
- 16GB LPDDR5X
Цена: 2165 €
4234.39 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
MSI Prestige 14 AI+ Evo C2VMG
- Intel Core Ultra 9 288V
- Intel Arc Graphics 140V
- 32GB LPDDR5X
Цена: 1916 €
3747.38 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
Lenovo ThinkPad T14s Gen 6
- Intel Core Ultra 5 228V
- Intel Arc Graphics 130V
- 32GB LPDDR5X
Цена: 2195 €
4293.06 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo
Серия ThinkPad X9-15 Gen 1
|
|
Lenovo ThinkPad Aura Edt X9-15 Gen 1 | 2019€ |
Lenovo ThinkPad Aura Edt X9-15 Gen 1 | 2349€ | |
Lenovo ThinkPad Aura Edt X9-15 Gen 1 | 2399€ | |
Lenovo ThinkPad Aura Edt X9-15 Gen 1 | 2859€ |
