Характеристики
| Вид лаптоп | Ultrabook |
|---|---|
| Подходящ за | Бизнес и образование |
| Цвят | Черен |
| Серия | ThinkPad X1 Carbon Gen 13 |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 258V (8-ядрен, 8-нишков, 2.20- 4.80GHz, 12MB Кеш) |
| Оперативна памет | 32GB (1x 32768MB) - LPDDR5X, 8533MHz |
| Видео карта | Intel Arc Graphics 140V (споделена памет) |
| Памет | |
| Екран | 14-инчов (35.56 см.) - 2880x1800 (2.8K), 120Hz OLED матов |
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Usb type-c | 2x USB Type-C (Thunderbolt 4) |
| Usb type-a | 2x USB 3.0 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Клавиатура | БДС кирилизация |
| Свързаност | Wi-Fi 7 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| Батерия | |
| Тегло | 0.99 кг. |
| Операционна система | Microsoft Windows 11 Pro (64-битова) |
| Антивирусна | Без допълнителна антивирусна |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 36 месеца международна гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Не |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Не |
| 4G/5G модул | Да |
| Kensington lock | Да |
| Четец за пръстови отпечатъци | Да |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
Lenovo ThinkPad T14s Gen 6
- AMD Ryzen™ AI 7 PRO 360
- AMD Radeon™ 880M Graphics
- 32GB LPDDR5X
Цена: 2270 €
4439.75 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Lenovo Yoga Book 9 14" Gen 10
- Intel Core Ultra 7 255H
- Intel Arc Graphics 140T
- 32GB LPDDR5X
Цена: 2392 €
4678.36 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
MSI Stealth A16 AI+ A3XVFG
- AMD Ryzen™ AI 9 HX 370
- NVIDIA GeForce RTX 4060
- 32GB LPDDR5X
Цена:
ПЦД: 2939€ (-18%)2399 €
4692.05 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
Dell 16 Premium DA16250
- Intel Core Ultra 7 265H
- Intel Arc Graphics
- 32GB LPDDR5X
Цена: 3199 €
6256.72 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Lenovo ThinkPad X1 Gen 10 2-in-1...
- Intel Core Ultra 7 255U
- Intel Graphics
- 32GB LPDDR5X
Цена: 3244 €
6344.74 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo
