Характеристики
| Вид лаптоп | Ultrabook |
|---|---|
| Подходящ за | Бизнес и образование |
| Цвят | Черен |
| Серия | ThinkPad T14s Gen 6 |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 228V (8-ядрен, 8-нишков, 2.10- 4.50GHz, 8MB Кеш) |
| Оперативна памет | 32GB (1x 32768MB) - LPDDR5X, 8533MHz |
| Видео карта | Intel Arc Graphics 130V (споделена памет) |
| Памет | |
| Екран | 14-инчов (35.56 см.) - 1920x1200 (WUXGA), IPS матов |
| Оптично устройство | |
| Usb type-c | 2x USB Type-C (Thunderbolt 4) |
| Usb type-a | 2x USB 3.0 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Клавиатура | БДС кирилизация |
| Свързаност | Wi-Fi 7 802.11 be, Bluetooth 5.3 |
| Батерия | 58Wh |
| Тегло | 1.28 кг. |
| Операционна система | Microsoft Windows 11 Pro (64-битова) |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Не |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Не |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Да |
| Четец за пръстови отпечатъци | Да |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
Lenovo ThinkPad T14 Gen 6
- Intel Core Ultra 5 228V
- Intel Arc Graphics 130V
- 32GB LPDDR5x
Цена: 1852 €
3622.21 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
HP EliteBook X G1i 14" AI
- Intel Core Ultra 7 258V
- Intel Arc Graphics 140V
- 32GB LPDDR5X
Цена: 3335 €
6522.72 лв. Виж всички продукти с марка HP -
Dell Pro 14 Premium PA14250
- Intel Core Ultra 7 268V
- Intel Arc Graphics 140V
- 32GB LPDDR5X
Цена: 2189 €
4281.33 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Dell Pro 14 Premium PA14250
- Intel Core Ultra 5 236V
- Intel Arc Graphics 130V
- 16GB LPDDR5X
Цена: 2165 €
4234.39 лв. Виж всички продукти с марка Dell
Серия ThinkPad T14s Gen 6
|
|
Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 | 2195€ |
Lenovo ThinkPad Т14s Gen 6 | 1740€ | |
Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 | 2262€ | |
Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 | 2270€ |
