Характеристики
| Вид лаптоп | Notebook |
|---|---|
| Подходящ за | Бизнес и образование |
| Цвят | Черен |
| Серия | ThinkPad L13 Gen 6 |
| Процесор | AMD Ryzen™ 5 PRO 215 (6-ядрен, 12-нишков, 3.20 - 4.70GHz, 16MB Кеш) |
| Оперативна памет | 16GB (1x 16384MB) - LPDDR5, 7500MHz |
| Видео карта | AMD Radeon™ 740M Graphics (споделена памет) |
| Памет | 512GB SSD NVMe |
| Екран | 13.3-инчов (33.78 см.) - 1920x1200 (WUXGA), IPS матов |
| Оптично устройство | |
| Usb type-c | 2x USB Type-C (Thunderbolt 4) |
| Usb type-a | 2x USB 3.0 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Клавиатура | БДС кирилизация |
| Свързаност | Wi-Fi 7 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| Батерия | |
| Тегло | 1.21 кг. |
| Операционна система | Microsoft Windows 11 Pro (64-битова) |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Не |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Не |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Да |
| Четец за пръстови отпечатъци | Да |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
Dell Pro 14 Plus PB14255
- AMD Ryzen™ 5 230
- AMD Radeon™ 760M Graphics
- 16GB LPDDR5
Цена: 1249 €
2442.84 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Lenovo ThinkPad E14 Gen 7
- AMD Ryzen™ 5 220
- AMD Radeon™ 740M Graphics
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 1159€ (-20€)1139 €
2227.70 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Dell Pro 14 Plus PB14255
- AMD Ryzen™ AI 5 340
- AMD Radeon™ 840M Graphics
- 16GB LPDDR5
Цена: 1435 €
2806.63 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Lenovo ThinkPad E14 Gen 7
- AMD Ryzen™ 7 250
- AMD Radeon™ 780M Graphics
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 1242€ (-43€)1199 €
2345.05 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Lenovo ThinkPad E14 Gen 7
- Intel Core 5 210H
- Intel Graphics
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 1189€ (-20€)1169 €
2286.37 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Dell Pro 14 Plus PB14255
- AMD Ryzen™ AI 5 340
- AMD Radeon™ 840M Graphics
- 32GB LPDDR5
Цена: 1921 €
3757.16 лв. Виж всички продукти с марка Dell
Серия ThinkPad L13 Gen 6
|
|
Lenovo ThinkPad L13 Gen 6 | 1239€ |
Lenovo ThinkPad L13 Gen 6 | 1419€ |
