Характеристики
| Вид лаптоп | Notebook |
|---|---|
| Подходящ за | Умерен Гейминг |
| Цвят | Сив |
| Серия | LOQ 15 Gen 10 |
| Процесор | AMD Ryzen™ 5 220 (6-ядрен, 12-нишков, 3.20 - 4.90GHz, 16MB Кеш) |
| Оперативна памет | |
| Видео карта | NVIDIA GeForce RTX 5050 (8GB GDDR7) |
| Памет | |
| Екран | 15.6-инчов (39.62 см.) - 1920x1080 (Full HD), 144Hz IPS матов |
| Оптично устройство | |
| Usb type-c | 1x USB Type-C |
| Usb type-a | 3x USB 3.0 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Допълнителни функции | *Бяла подсветка |
| Клавиатура | БДС кирилизация |
| Свързаност | LAN 10/100/1000 Мбит/сек, Wi-Fi 802.11ax, Bluetooth 5.3 |
| Батерия | |
| Тегло | 2.40 кг. |
| Операционна система | |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 24 месеца международна гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Не |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Да |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Не |
| Четец за пръстови отпечатъци | Не |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
MSI Thin A15 B7VE
- AMD Ryzen™ 5 7535HS
- NVIDIA GeForce RTX 4050
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 1049€ (-20€)1029 €
2012.56 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
MSI Cyborg 15 A13VF
- Intel Core i5-13420H
- NVIDIA GeForce RTX 4060
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 1099€ (-30€)1069 €
2090.79 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
MSI Cyborg 15 B2RWEKG
- Intel Core 5 210H
- NVIDIA GeForce RTX 5050
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена: 1119 €
2188.58 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
Lenovo LOQ 15" Gen 10
- AMD Ryzen™ 7 250
- NVIDIA GeForce RTX 5050
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 1325€ (-5%)1249 €
2442.84 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo
