Flex 5 14" Gen 8
Интелигентният избор за гъвкавост
- Универсален лаптоп 2-в-1 с 360-градусов конвертируем дизайн
- Задвижван от бързи и мощни процесори AMD Ryzen™ 7000 Series
- До FHD камера и интелигентно шумопотискане за подобрени видеоразговори
- Два часа живот на батерията само с 15-минутно бързо зареждане
- Ярки нюанси и широко зрително поле на 14″ дисплей с резолюция до 2,2K
Интелигентна производителност
Насладете се на измамно мощна, интелигентна производителност и скорост на компютъра IdeaPad Flex 5 Gen 8 2 в 1 с процесори до AMD Ryzen™ 7000 Series. Когато се нуждаете от оптимална ефективност, функцията Smart Power динамично се настройва, за да увеличи максимално производителността, термиките, акустиката и живота на батерията.
360 градуса издръжливост и свобода
Направете всичко и навсякъде с изпитаната и здрава 360-градусова панта на лаптопа IdeaPad Flex 5 Gen 8 2 в 1. Независимо дали гледате стрийминг или работите, лежите или седите, постигнете по-добър ъгъл за по-ергономично писане с падащата панта, която повдига клавиатурата ви, докато сте в режим на лаптоп.
Потопете се по-дълбоко в историята
Наслаждавайте се на подобрени кинематографични истории с хиперреалистичните изображения и ултраярките детайли на 2,2K дисплея на устройството IdeaPad Flex 5 Gen 8 2 в 1. А със сертификата на TÜV за ниска синя светлина гледайте филмите и предаванията си, без да напрягате очите си.
Въздействайте при видеоразговори
Поемете пълен контрол върху начина, по който изглеждате и звучите по време на видеоразговори, с IdeaPad Flex 5 Gen 8. Затворът за поверителност на висококачествената камера с резолюция до FHD ви помага да се предпазите от любопитни погледи, като същевременно гарантира, че участниците в разговора ще чуват само гласа ви. Освен това с функцията Smart Noise Cancelling (интелигентно шумопотискане) получавате по-естествен звук, който изключва фоновия шум.
Портове / Слотове
- 1. Захранване
- 2. HDMI®
- 3. USB-C® 3.2 Gen 2
- 4. Комбиниран жак за микрофон/слушалки
- 5. Power button
- 6. Card reader
- 7. USB 3.2 Gen 1
- 8. USB 3.2 Gen 1 (Always On)
*Спецификациите и функциите варират в зависимост от модела, всички изображения са илюстративни. Моля, вижте раздела Технически характеристики за пълни подробности.
Характеристики
| Вид лаптоп | 2-in-1 convertible |
|---|---|
| Подходящ за | Бизнес и образование |
| Цвят | Сив |
| Серия | IdeaPad Flex 5 14 Gen 8 |
| Процесор | AMD Ryzen™ 7 5825U (8-ядрен, 16-нишков, 2.00 - 4.50GHz, 16MB Кеш) |
| Оперативна памет | 16GB (1x 16384MB) - LPDDR4X, 4266MHz |
| Видео карта | AMD Radeon™ Graphics (споделена памет) |
| Памет | 512GB SSD NVMe |
| Екран | |
| Оптично устройство | |
| Usb type-c | 1x USB Type-C (с DisplayPort 1.4) |
| Usb type-a | 2x USB 3.0 |
| Hdmi | HDMI 1.4b |
| Допълнителни функции | Lenovo Digital Pen |
| Клавиатура | БДС кирилизация |
| Свързаност | Wi-Fi 802.11ax, Bluetooth 5.3 |
| Батерия | 52.5Wh |
| Тегло | 1.55 кг. |
| Операционна система | Microsoft Windows 11 Home (64-битова) |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 24 месеца международна гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Да |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Не |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Не |
| Четец за пръстови отпечатъци | Да |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
Lenovo IdeaPad 5 14" Gen 9 2-in-1
- Intel Core i5-13420H
- Intel UHD Graphics
- 16GB LPDDR5x
Цена: 959 €
1875.65 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Lenovo IdeaPad 5 14" Gen 10 2-in-1
- AMD Ryzen™ AI 5 340
- AMD Radeon™ 840M Graphics
- 16GB LPDDR5X
Цена:
ПЦД: 1081€ (-5%)1019 €
1993.00 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Lenovo IdeaPad 5 16" Gen 9 2-in-1
- AMD Ryzen™ 5 8645HS
- AMD Radeon™ 760M Graphics
- 16GB LPDDR5x
Цена: 933 €
1824.80 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Dell Pro 14 PC14255
- AMD Ryzen™ 5 230
- AMD Radeon™ 760M Graphics
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена: 1185 €
2317.67 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Lenovo IdeaPad 5 14" Gen 10 2-in-1
- Intel Core Ultra 5 225U
- Intel Graphics
- 16GB LPDDR5X
Цена: 950 €
1858.05 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
HP OmniBook 5 16-bc1004nn
- AMD Ryzen™ 5 8540U
- AMD Radeon™ 740M Graphics
- 16GB LPDDR5X
Цена:
ПЦД: 1119€ (-19%)899 €
1758.30 лв. Виж всички продукти с марка HP -
Lenovo ThinkBook 14 G7
- AMD Ryzen™ 7 7735HS
- AMD Radeon™ 680M Graphics
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 1017€ (-48€)969 €
1895.21 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo
Серия IdeaPad Flex 5 14 Gen 8
|
|
Lenovo IdeaPad Flex 5 14" Gen 8 | 887€ |
