HP Victus 15 Gaming
Изпълни своята гейминг съдба
Вдигни нивото на играта си с гейминг лаптопа Victus 15.6", създаден за върхова производителност, където и да си.
- Осигурява плавен геймплей и ефективен мултитаскинг с най-новия AMD Ryzen™ процесор.
- Бъди една крачка пред действието с FHD IPS micro-edge антирефлексен дисплей и светкавично бърза 144Hz честота на опресняване за ултра-плавна картина.
- Ултрареалистичен геймплей с NVIDIA® GeForce RTX™ серия 50, включваща авангардните технологии DLSS 4 и Reflex 2.
Отключи ново поколение изживявания
Превъзходни компоненти за обработка
Играйте по най-добрия начин с мощен процесор AMD 3, модерна графична карта и много памет.
Усъвършенстван и изискан дизайн
С по-малък отпечатък и до три опции за цвят 4, това забавно устройство изглежда добре навсякъде.
Всяка функция, която може да Ви потрябва
От обновената система за охлаждане до уеб камерата, този лаптоп разполага с всичко.
NVIDIA® GeForce RTX™ серия 50 - новото измерение в гейминга
AI-подобрена графика
Невронните технологии за рендъринг използват изкуствен интелект, за да увеличат FPS, да намалят латентността и да подобрят качеството на изображението. С DLSS 4 новата система за многорамково генериране усъвършенства ray reconstruction и super resolution, осигурявайки още по-висока производителност и зашеметяваща визия.
Реакция, която печели игри
Отключете ново ниво на реализъм с пълно ray tracing и кинематографично качество на изображението при невиждани досега скорости, благодарение на NVIDIA Blackwell. Оптимизираният графичен процес осигурява по-бързо прицелване, по-кратко време за реакция и по-висока точност с NVIDIA Reflex 2.
Производителност и надеждност
Оптимизирайте игрите и приложенията си чрез новия унифициран GPU контролен център, задвижван от най-новите NVIDIA драйвери. В партньорство с разработчици и чрез щателно тестван хардуер, GeForce Game Ready и Studio драйверите гарантират стабилна и безкомпромисна работа.
Върхови гейминг дисплей технологии
Най-новите дисплей технологии осигуряват кристално ясни движения, изключително плавна картина без накъсване, ултра-високи кадрови честоти и AI-подобрени глас и видео. Фоновият шум е елиминиран, а персонализируемите фонове добавят професионален завършек към всяка сесия.
Next-Gen AI PC
Интелигентна производителност за съвременната работна сила
Опитайте следващото поколение AI компютри на HP, проектирани да се адаптират към вас. С по-бърза производителност, по-умна сигурност и интелигентно управление на енергията за по-дълъг живот на батерията, тези устройства поддържат продуктивността на вашия екип, където и да се намирате.
Omen Gaming Hub
Върховният софтуер, който ви дава пълен контрол върху гейминг производителността и цялостното изживяване.
Контрол на производителността
Управлявайте производителността с режимите „Balanced“ и „Performance“, с интелигентен термален контрол на вентилаторите.
Network Booster
Интелигентно разпределя мрежовия трафик, за да осигури максимален приоритет на игрите и активните приложения.
Light Studio
Създайте своя уникален стил и синхронизирайте RGB ефектите на всички OMEN устройства с едно докосване.
Optimizer
Optimizer настройва системата за по-добра гейминг производителност, като автоматично намалява ненужното натоварване на ресурсите по време на игра и ги възстановява след това.
Проектиран за устойчивост
Пластмаса, която е потенциален отпадък в океана, в корпуса на високоговорителя и рамката; Капачките и активаторите на клавишите на клавиатурата съдържат рециклирана след употреба пластмаса
*Спецификациите и функциите варират в зависимост от модела, всички изображения са илюстративни. Моля, вижте раздела Технически характеристики за пълни подробности.
Характеристики
| Вид лаптоп | Notebook |
|---|---|
| Подходящ за | Сериозен гейминг |
| Цвят | Сив |
| Серия | Victus Gaming 15-fb30 |
| Процесор | AMD Ryzen™ AI 7 350 (8-ядрен, 16-нишков, 2.00 - 5.00GHz, 16MB Кеш) |
| Оперативна памет | |
| Видео карта | NVIDIA GeForce RTX 5060 (8GB GDDR7) |
| Памет | |
| Екран | 15.6-инчов (39.62 см.) - 1920x1080 (Full HD), 144Hz IPS матов |
| Оптично устройство | |
| Usb type-c | 1x USB Type-C (с DisplayPort 2.1) |
| Usb type-a | 2x USB 3.0 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Свързаност | LAN 10/100/1000 Мбит/сек, Wi-Fi 802.11ax, Bluetooth 5.4 |
| Батерия | 4-клетъчна |
| Тегло | 2.29 кг. |
| Операционна система | |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Не |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Да |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Не |
| Четец за пръстови отпечатъци | Не |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Серия Victus Gaming 15-fb30
|
|
HP Victus Gaming 15-fb3063nn | 1449€ |
HP Victus Gaming 15-fb3073nn | 1249€ | |
HP Victus Gaming 15-fb3070nn | 1299€ | |
HP Victus Gaming 15-fb3067nn | 1349€ |
