Изпитан под натиск. Без конкуренция.
OMEN 16 Gaming
OMEN Tempest охлаждане - на следващо ниво.
Новият OMEN 16 е най-стабилният ни гейминг лаптоп досега. Благодарение на новия Cryo Compound, допълнителните топлинни тръби както за процесора, така и за графичния процесор, както и на разширения отвор за въздушния поток, OMEN 16 е до 15% по-хладен в зоната над клавиатурата, като засегнатата от топлина площ е 4 пъти по-малка. Допълнителните топлинни тръби позволяват на устройството да се охлажда до 50% по-бързо в сравнение с предишния OMEN 16. Това означава, че можеш да играеш по-дълго и да извлечеш още повече производителност от системата.
OMEN Cryo Compound
Нашият усъвършенстван хибриден материал, който се нанася както върху процесора, така и върху графичния процесор, съчетава всички предимства на разсейването на топлина при традиционния течен метал с по-висок вискозитет за по-дълъг живот на устройството.
OMEN IR Sensor
Нашият инфрачервен термопилен сензор позволява на системата динамично да регулира и оптимизира охлаждането и нивата на шум в реално време, за максимална производителност.
По-умен. По-лек.
По-бърз с Intel®.
До
Intel® Core™ Ultra 9
Изпитайте легендарна гейминг производителност с новоразработени ядра. Прехвърляйте AI задачите за по-добро и по-плавно гейминг и стрийминг изживяване. Мултитасквайте с минимални прекъсвания благодарение на значително подобрения мултитрединг.
Издигни своя Лаптоп на следващо ниво.
До
NVIDIA® GeForce RTX™ 5070
Новата архитектура Blackwell на NVIDIA е до 2 пъти по-бърза от предишното поколение, осигурявайки огромен скок в производителността и позволявайки несравними гейминг изживявания чрез подобрен ray tracing, DLSS 4 и NVIDIA Reflex 2.
Максимални кадри, максимално качество
Новият DLSS 4 с Multi Frame Generation използва модели за неврално рендериране, които увеличават FPS до 8 пъти за възможно най-плавно гейминг изживяване.
Твоето предимство
С новия NVIDIA Reflex 2 намали латентността с до 75%, за да получиш най-добрата реакция и абсолютно конкурентно предимство.
Unleashed Mode
Ръчно увеличи тактовата честота на устройството над стандартните му граници, без да се налага да влизаш в BIOS, благодарение на новия Unleashed Mode, възможен единствено благодарение на термалните иновации на OMEN Tempest Cooling Pro.
Unleashed Mode вече е наличен в OMEN Gaming Hub под Performance Control.
MAXIMUM FPS
OMEN AI
OMEN AI ти осигурява най-добрите FPS за твоите игри чрез персонализирани препоръки за настройки. Няма нужда от настройки или проби–грешки, само с едно кликване.
Можеш да достъпиш OMEN AI в OMEN Gaming Hub заедно с други мощни функции за производителност като Optimizer, Network Booster и Unleashed Mode за ръчно управление на овърклок.
До
Дисплей с WQXGA QHD резолюция
Честота на опресняване 240 Hz и време за реакция 3 ms за изключително бърз гейминг.
Клавиатура с 4-зонално RGB осветление
Напълно персонализируема чрез Light Studio в OMEN Gaming Hub.
До
6 GB DDR5-5600 MHz RAM
С лекота се справя с всички игри, креативни задачи и мултитаскинг.
До
До 2 TB PCIe Gen4 NVMe TLC SSD
Флаш паметта с PCIe интерфейс е до 30 пъти по-бърза от традиционен твърд диск с 5400 rpm.
*Спецификациите и функциите варират в зависимост от модела, всички изображения са илюстративни. Моля, вижте раздела Технически характеристики за пълни подробности.
Характеристики
| Вид лаптоп | Notebook |
|---|---|
| Подходящ за | Умерен Гейминг |
| Цвят | Черен |
| Серия | OMEN 16-am00 |
| Процесор | Intel Core 5 210H (8-ядрен, 12-нишков, до 4.80GHz, 12MB Кеш) |
| Оперативна памет | |
| Видео карта | NVIDIA GeForce RTX 5050 (8GB GDDR7) |
| Памет | |
| Екран | 16-инчов (40.64 см.) - 1920x1200 (WUXGA), 144Hz IPS матов |
| Оптично устройство | |
| Usb type-c | 1x USB Type-C (с DisplayPort 1.4) |
| Usb type-a | 1x USB 3.1, 2x USB 3.0 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Свързаност | LAN 10/100/1000 Мбит/сек, Wi-Fi 802.11ax, Bluetooth 5.4 |
| Батерия | |
| Тегло | 2.43 кг. |
| Операционна система | |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 24 месеца гаранция (12 месеца международна гаранция) |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Не |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Да |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Не |
| Четец за пръстови отпечатъци | Не |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
MSI Cyborg A15 AI B2HWFKG
- AMD Ryzen™ 5 240
- NVIDIA GeForce RTX 5060
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 1449€ (-8%)1319 €
2579.75 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
MSI Katana 15 HX B14WEK
- Intel Core i5-14450HX
- NVIDIA GeForce RTX 5050
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена: 1296 €
2534.77 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
ASUS TUF Gaming A16 FA608UH-RV013
- NVIDIA GeForce RTX 5050
- от 16GB до 64GB DDR5
- от 1TB SSD NVMe до 3TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 1479€ (-6%)1379 €
2697.10 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
Lenovo LOQ 15" Gen 10
- AMD Ryzen™ 7 250
- NVIDIA GeForce RTX 5060
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена: 1450 €
2835.96 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
MSI Katana 15 HX B14WFK
- Intel Core i5-14450HX
- NVIDIA GeForce RTX 5060
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 1479€ (-6%)1379 €
2697.10 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
ASUS TUF Gaming F16 FX608JMR-RV139
- NVIDIA GeForce RTX 5060
- от 16GB до 64GB DDR5
- от 1TB SSD NVMe до 3TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 1479€ (-15%)1249 €
2442.84 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
HP OMEN 16-am0066nn
- Intel Core 5 210H
- NVIDIA GeForce RTX 5050
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 1479€ (-16%)1239 €
2423.28 лв. Виж всички продукти с марка HP -
MSI Katana 15 HX B14WFK - MAXOUT
- MAXOUT модел
- Intel Core i5-14450HX
- NVIDIA GeForce RTX 5060
Цена:
ПЦД: 1609€ (-9%)1449 €
2834.01 лв. Виж всички продукти с марка MSI
Серия OMEN 16-am00
|
|
HP OMEN 16-am0066nn | 1349€ |
HP OMEN 16-am0066nn | 1239€ | |
HP OMEN 16-am0058nn | 1399€ | |
HP OMEN 16-am0058nn | 1599€ | |
HP OMEN 16-am0045nn | 1669€ | |
HP OMEN 16-am0041nn | 1899€ |
