Характеристики
| Вид лаптоп | Notebook |
|---|---|
| Подходящ за | Бизнес и образование |
| Цвят | Сребрист |
| Серия | EliteBook X G1a |
| Процесор | AMD Ryzen™ AI 7 360 (8-ядрен, 16-нишков, 2.00 - 5.00GHz, 16MB Кеш) |
| Оперативна памет | 16GB (1x 16384MB) - LPDDR5X, 8533MHz |
| Видео карта | AMD Radeon™ 880M Graphics (споделена памет) |
| Памет | |
| Екран | 14-инчов (35.56 см.) - 2880x1800 (2.8K), OLED сензорен |
| Оптично устройство | |
| Usb type-c | 2x Thunderbolt 4, 1x USB Type-C |
| Usb type-a | 1x USB 3.0 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Клавиатура | |
| Свързаност | Wi-Fi 7 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| Батерия | |
| Тегло | 1.49 кг. |
| Операционна система | Microsoft Windows 11 Pro (64-битова) |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 12 месеца международна гаранция (24 месеца гаранция за физически лица в България) |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Не |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Не |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Не |
| Четец за пръстови отпечатъци | Не |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
Dell 16 Plus DB16250
- Intel Core Ultra 7 256V
- Intel Arc Graphics
- 16GB LPDDR5X
Цена: 1869 €
3655.46 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
HP OmniBook Ultra Flip Laptop 14...
- Intel Core Ultra 7 258V
- Intel Arc Graphics
- 32GB LPDDR5X
Цена:
ПЦД: 2145€ (-23%)1649 €
3225.18 лв. Виж всички продукти с марка HP -
HP EliteBook X G1a
- AMD Ryzen™ AI 7 360
- AMD Radeon™ 880M Graphics
- 16GB LPDDR5X
Цена:
ПЦД: 2995€ (-39%)1819 €
3557.67 лв. Виж всички продукти с марка HP -
HP OmniBook Ultra Flip Laptop 14...
- Intel Core Ultra 7 258V
- Intel Arc Graphics
- 32GB LPDDR5X
Цена:
ПЦД: 2145€ (-16%)1789 €
3498.99 лв. Виж всички продукти с марка HP -
HP EliteBook X G1a
- AMD Ryzen™ AI 9 HX 375
- AMD Radeon™ 890M Graphics
- 32GB LPDDR5X
Цена:
ПЦД: 3525€ (-35%)2265 €
4429.97 лв. Виж всички продукти с марка HP -
HP EliteBook X G1a
- AMD Ryzen™ AI 9 HX 375
- AMD Radeon™ 890M Graphics
- 32GB LPDDR5X
Цена:
ПЦД: 3539€ (-35%)2279 €
4457.35 лв. Виж всички продукти с марка HP -
Lenovo ThinkPad T14 Gen 6
- AMD Ryzen™ AI 7 PRO 350
- AMD Radeon™ 860M Graphics
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена: 2241 €
4383.03 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo
Серия EliteBook X G1a
|
|
HP EliteBook X G1a | 2045€ |
HP EliteBook X G1a | 1819€ | |
HP EliteBook X G1a | 2265€ | |
HP EliteBook X G1a | 2279€ |
