Характеристики
| Вид лаптоп | Workstation |
|---|---|
| Подходящ за | За професионалисти |
| Цвят | Сив |
| Серия | Pro Max 16 Plus MB16250 |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 265HX (20-ядрен, 20-нишков, 2.30- 5.30GHz, 36MB Кеш) |
| Оперативна памет | |
| Видео карта | NVIDIA RTX PRO 3000 (12GB GDDR7) |
| Памет | |
| Екран | 16-инчов (40.64 см.) - 1920x1200 (WUXGA), 120Hz IPS матов |
| Оптично устройство | |
| Usb type-c | 2x Thunderbolt 5, 1x Thunderbolt 4 |
| Usb type-a | 2x USB 3.0 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Клавиатура | |
| Свързаност | LAN 10/100/1000/2500 Мбит/сек, Wi-Fi 7 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| Батерия | |
| Тегло | 2.55 кг. |
| Операционна система | Microsoft Windows 11 Pro (64-битова) |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Не |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Да |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Не |
| Четец за пръстови отпечатъци | Да |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
Dell 16 Premium DA16250
- Intel Core Ultra 7 255H
- NVIDIA GeForce RTX 5050
- 16GB LPDDR5X
Цена: 3179 €
6217.61 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Dell 16 Premium DA16250
- Intel Core Ultra 7 255H
- NVIDIA GeForce RTX 5050
- 32GB LPDDR5X
Цена: 3239 €
6334.96 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Dell 16 Premium DA16250
- NVIDIA GeForce RTX 5060
- 32GB LPDDR5X
- 1TB SSD NVMe
Цена: 3469 €
6784.80 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Dell Pro Max 18 Plus MB18250
- Intel Core Ultra 7 265HX
- NVIDIA RTX PRO 2000
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена: 4019 €
7860.51 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Dell Pro Max 16 Plus MB16250
- Intel Core Ultra 9 285HX
- NVIDIA RTX PRO 3000
- 64GB DDR5 6400MHz
Цена: 5049 €
9875.02 лв. Виж всички продукти с марка Dell
Серия Pro Max 16 Plus MB16250
|
|
Dell Pro Max 16 Plus MB16250 | 4199€ |
Dell Pro Max 16 Plus MB16250 | 5049€ |
