Характеристики
| Вид лаптоп | Notebook |
|---|---|
| Подходящ за | За професионалисти |
| Цвят | Сребрист |
| Серия | 16 Premium DA16250 |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 255H (16-ядрен, 16-нишков, 1.50- 5.10GHz, 24MB Кеш) |
| Оперативна памет | 32GB (1x 32768MB) - LPDDR5X, 7467MHz |
| Видео карта | NVIDIA GeForce RTX 5060 (8GB GDDR7) |
| Памет | 1TB SSD NVMe |
| Екран | 16.3-инчов (41.40 см.) - 3840x2400 (WQUXGA), 120Hz OLED сензорен |
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Usb type-c | 3x Thunderbolt 4 |
| Клавиатура | |
| Свързаност | Wi-Fi 7 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| Батерия | |
| Тегло | 2.11 кг. |
| Операционна система | Microsoft Windows 11 Pro (64-битова) |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 36 месеца международна гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Да |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Не |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Не |
| Четец за пръстови отпечатъци | Да |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
Alienware 16 Aurora AC16250 - MA...
- Intel Core 9 270H
- NVIDIA GeForce RTX 5070
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 3039€ (-14%)2599 €
5083.22 лв. Виж всички продукти с марка Alienware -
HP ZBook Fury 16 G1i
- Intel Core Ultra 7 255HX
- NVIDIA RTX PRO 2000
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 3269€ (-14%)2799 €
5474.39 лв. Виж всички продукти с марка HP -
HP ZBook Fury 16 G1i
- Intel Core Ultra 9 285HX
- NVIDIA RTX PRO 2000
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 3829€ (-16%)3199 €
6256.72 лв. Виж всички продукти с марка HP -
MSI Stealth A16 AI+ A3XWHG
- NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
- 32GB LPDDR5X
- 2TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 3607€ (-7%)3349 €
6550.10 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
ASUS ROG Zephyrus G16 GU605CR-QR...
- 32GB LPDDR5X
- 1TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 3299€ (-30€)3269 €
6393.63 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
Dell 16 Premium DA16250
- NVIDIA GeForce RTX 5060
- 32GB LPDDR5X
- 1TB SSD NVMe
Цена: 3939 €
7704.04 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
ASUS ProArt P16 H7606WP-RJ083X
- 4TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 4099€ (-12%)3599 €
7039.06 лв. Виж всички продукти с марка ASUS
Серия 16 Premium DA16250
|
|
Dell 16 Premium DA16250 | 3639€ |
Dell 16 Premium DA16250 | 3099€ | |
Dell 16 Premium DA16250 | 3179€ | |
Dell 16 Premium DA16250 | 3239€ | |
Dell 16 Premium DA16250 | 3469€ | |
Dell 16 Premium DA16250 | 3939€ |
