Характеристики
| Вид лаптоп | Notebook |
|---|---|
| Подходящ за | Бизнес и образование |
| Цвят | Син |
| Серия | 14 Plus DB14250 |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 256V (8-ядрен, 8-нишков, 2.20- 4.80GHz, 12MB Кеш) |
| Оперативна памет | 16GB (1x 16384MB) - LPDDR5X, 8533MHz |
| Видео карта | Intel Arc Graphics (споделена памет) |
| Памет | 512GB SSD NVMe |
| Екран | 14-инчов (35.56 см.) - 2560x1600 (WQXGA), 90Hz IPS матов |
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Usb type-c | 1x Thunderbolt 4, 1x USB Type-C |
| Usb type-a | 1x USB 3.0 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Клавиатура | |
| Свързаност | Wi-Fi 7 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| Батерия | |
| Тегло | 1.60 кг. |
| Операционна система | Microsoft Windows 11 Pro (64-битова) |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Не |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Не |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Не |
| Четец за пръстови отпечатъци | Не |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
Dell Pro 14 PC14255
- AMD Ryzen™ AI 7 350
- AMD Radeon™ 860M Graphics
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена: 1335 €
2611.04 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
HP EliteBook 6 G1i AI 14
- Intel Core Ultra 7 255U
- Intel Graphics
- от 16GB DDR5 до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 1575€ (-20%)1245 €
2435.02 лв. Виж всички продукти с марка HP -
Dell Latitude 5450
- Intel Core Ultra 7 155U
- Intel Graphics
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 1349€ (-13%)1169 €
2286.37 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Dell Pro 16 PC16250
- Intel Core Ultra 7 255U
- Intel Graphics
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена: 1475 €
2884.86 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Dell 14 Plus DB14250
- Intel Core Ultra 7 256V
- Intel Arc Graphics
- 16GB LPDDR5X
Цена: 1699 €
3322.97 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
HP EliteBook 8 G1i 14" AI
- Intel Core Ultra 7 255U
- Intel Graphics
- от 32GB DDR5 до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 2199€ (-36%)1399 €
2736.22 лв. Виж всички продукти с марка HP -
Dell Pro 16 PC16250
- Intel Core Ultra 7 255U
- Intel Graphics
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена: 1715 €
3354.26 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Dell Pro 16 PC16250
- Intel Core Ultra 7 265U
- Intel Graphics
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена: 1529 €
2990.48 лв. Виж всички продукти с марка Dell
Серия 14 Plus DB14250
|
|
Dell 14 Plus DB14250 | 1359€ |
Dell 14 Plus DB14250 | 1699€ |
