Характеристики
| Вид лаптоп | Ultrabook |
|---|---|
| Подходящ за | Бизнес и образование |
| Цвят | Черен |
| Серия | Zenbook 14 OLED UM3406 |
| Процесор | AMD Ryzen™ Al 7 350 (8-ядрен, 16-нишков, 2.00 - 5.00GHz, 16MB Кеш) |
| Оперативна памет | 32GB (1x 32768MB) - LPDDR5X, 8000MHz |
| Видео карта | AMD Radeon™ 860M Graphics (споделена памет) |
| Памет | |
| Екран | 14-инчов (35.56 см.) - 2880x1800 (2.8K), 120Hz OLED гланцов |
| Оптично устройство | |
| Usb type-c | 1x USB 4, 1x USB Type-C |
| Usb type-a | 1x USB 3.0 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Клавиатура | БДС кирилизация |
| Свързаност | Wi-Fi 6E 802.11ax, Bluetooth 5.3 |
| Батерия | |
| Тегло | 1.20 кг. |
| Операционна система | Microsoft Windows 11 Home (64-битова) |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 24 месеца международна гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Не |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Не |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Не |
| Четец за пръстови отпечатъци | Не |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
ASUS Vivobook S 14 OLED S5406SA-...
- 32GB LPDDR5X
- от 1TB SSD NVMe до 2TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 1449€ (-6%)1359 €
2657.98 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
ASUS Vivobook S 16 OLED M5606KA-...
- 24GB LPDDR5X
- от 1TB SSD NVMe до 2TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 1319€ (-20€)1299 €
2540.63 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
Lenovo Yoga Slim 7 14" Gen 10
- Intel Core Ultra 7 258V
- Intel Arc Graphics 140V
- 32GB LPDDR5x
Цена: 1309 €
2560.19 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Lenovo Yoga Slim 7 14" Gen 10
- Intel Core Ultra 7 258V
- Intel Arc Graphics 140V
- 32GB LPDDR5x
Цена: 1399 €
2736.22 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo
Серия Zenbook 14 OLED UM3406
|
|
ASUS Zenbook 14 OLED UM3406KA-PP102W | 1449€ |
ASUS Zenbook 14 OLED UM3406KA-QD024 | 1199€ |
