
ROG STRIX G16
Ускорете победата.


THE NEED FOR SPEED


CALCULATED EXCELLENCE


WIN WITH FLAIR
Power up
До края на предела





Доминираща сила


Графика от следващо поколение
Лаптопи от серията GeForce RTX 50
Върхова скорост. Превъзходни визуални ефекти.
Отзивчивост, която води до победа
Реалистична графика
Вашият краен пит стоп
За повече информация относно надстройването на SSD и RAM, моля, вижте официалното 2025 ROG Strix Tutorial Video от ASUS Support
Усъвършенстван дизайн

Пълен Aura дизайн
Прецизен дизайн
Press the Attack
Звук със студийно качество





Целодневно издръжливост
Цялата честотна лента
Невероятно I/O






Безкрайни възможности за персонализиране







PC Game Pass
Открийте следващата си любима игра
Конкретният план на Game Pass, включен в лаптопа ви, може да варира и зависи от наличността към момента на производство*. *Прилагат се условия и изключения. Офертите варират в зависимост от региона, устройството и времето.
Характеристики
| Вид лаптоп | Notebook |
|---|---|
| Подходящ за | Сериозен гейминг |
| Цвят | Сив |
| Серия | ROG Strix G16 G615 (2025) |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 275HX (24-ядрен, 24-нишков, 2.10- 5.40GHz, 40MB Кеш) |
| Оперативна памет | |
| Видео карта | NVIDIA GeForce RTX 5070 (8GB GDDR7) |
| Памет | |
| Екран | 16-инчов (40.64 см.) - 2560x1600 (WQXGA), 240Hz IPS матов |
| Оптично устройство | |
| Usb type-c | 1x Thunderbolt 4, 1x USB Type-C |
| Usb type-a | 3x USB 3.1 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Клавиатура | БДС кирилизация |
| Свързаност | LAN 10/100/1000/2500 Мбит/сек, Wi-Fi 7 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| Батерия | |
| Тегло | 2.65 кг. |
| Операционна система | Microsoft Windows 11 Home (64-битова) |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 24 месеца международна гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Не |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Да |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Не |
| Четец за пръстови отпечатъци | Не |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
Acer Predator Helios Neo 16 AI (...
- NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
- от 16GB до 64GB DDR5 6400MHz
- от 1TB SSD NVMe до 3TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 2549€ (-11%)2249 €
4398.68 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Acer Predator Helios Neo 16 AI (...
- NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
- от 32GB до 64GB DDR5 6400MHz
- от 1TB SSD NVMe до 3TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 2599€ (-7%)2399 €
4692.05 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Acer Predator Helios Neo 16 AI (...
- Intel Core Ultra 9 275HX
- NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
- от 16GB до 64GB DDR5 6400MHz
Цена:
ПЦД: 2679€ (-14%)2299 €
4496.47 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Alienware 16X Aurora AC16251
- NVIDIA GeForce RTX 5070
- от 32GB до 64GB DDR5
- от 1TB SSD NVMe до 3TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 2949€ (-5%)2799 €
5474.39 лв. Виж всички продукти с марка Alienware -
Acer Predator Helios Neo 16 AI (...
- Intel Core Ultra 9 275HX
- NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
- от 32GB до 64GB DDR5 6400MHz
Цена:
ПЦД: 2729€ (-10%)2449 €
4789.85 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Alienware 16X Aurora AC16251 - M...
- Intel Core Ultra 9 275HX
- NVIDIA GeForce RTX 5070
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 3099€ (-6%)2899 €
5669.97 лв. Виж всички продукти с марка Alienware -
Alienware 16X Aurora AC16251
- Intel Core Ultra 9 275HX
- NVIDIA GeForce RTX 5070
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена: 2965 €
5799.06 лв. Виж всички продукти с марка Alienware -
Alienware 16X Aurora AC16251 - M...
- MAXOUT модел
- Intel Core Ultra 9 275HX
- NVIDIA GeForce RTX 5070
Цена:
ПЦД: 3099€ (-100€)2999 €
5865.56 лв. Виж всички продукти с марка Alienware

